Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen acélbetétes bakancsot...

Milyen acélbetétes bakancsot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első. 10 sorosra gondoltam, olyan 20-25 ezer forintért. Eddig a HLS tetszett a legjobban, de Ti mit ajánlotok?

2018. júl. 8. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Semmilyet. Nekem szétbaszta a lábam, ortopédiailag az összes egy katasztrófa.
2018. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Én ezeket ajánlom, ez most a menő:


[link]

2018. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én Shelly's bakancsot ajánlom ami 34.000 forint ha jól emlékszem. 2 éve koptatom, semmi baja ha odafigyelsz rá. Ha olcsóbbat akarsz akkor Steelt ajánlok, de az kevésbé jó. Red Roostert is nézhetsz, mert az os jó. de a HLS-t nem ajánlom annyira,nekem szét jött elég hamar! A legjobbnak eddig a Shelly's-t találtam és a Martenset.
2018. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 greendayfan2 válasza:
Martens. Nekem bejött.Én a punk-rock stílust követem lehet csak azért.
2018. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Martens, Shellys, Gladiator, Invader, Undercover.
2018. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Na megint egy fétises...
2018. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne fétises?


Mindenki olyan ruhát hord amilyet akar.

Mi baj van azzal ha valaki acélbetétes bakancsot vesz?

Valószinűleg nem is nyáron hordaná. Ha meg igen ahhoz sem lenne semmi közöd.

Mi jogon pofázól bele más ember dolgába?

Nagyon színvonalas a válaszod mondhatom.... csak ide beböfögöd a szarságaidat.



Valószínűleg rocker vagy metalos esetleg goth vagy punk vagy skinhead az illető.


Ezekhez a szubkultúrákhoz szorosan hozzátartozik a bakancs viselése.


Melesleg nagyon tartós lábbeliről van szó.

Ha jó minőségű bakancsot vesz a kérdező akkor akár 5-10 évig is hordható állapotban lesz.


Nem mindenki olyan fétises mint te. Ne a magad kis nyomorult világából indulj ki!


Ja és nem kérek privát üzenetet töled. Mert nem vagyok kiváncsi a hülyeségeidre.



Hogy a kérdésre is válaszoljak:

A Steelt nem ajánlom. Nekem van és nagyon hamar javításra szorult.


A HD (ha tudsz valahonnan még szerezni) nagyon jó. A Shellys is nagyon jó. Meg ott van a Dr Martens is, az is jó.

Persze ezeket nem nagyon tudod megvenni 20-25 ezer forintért.

De szerintem megéri még rádobni egy tizest és akkor lesz egy nagyon szuper és tartós bakancsod.

A londonportban most amúgy is levannak árazva a Martensek. Ha minden igaz akkor van pár darab 18-ezerért is. Csak azokból 1-1 méret van csak.

A lényeg: bármit csak ne Steelt vegyél a HLS-el személyesen nem volt tapasztalatom de nem hallottam róla túl sok jót.

2018. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csupán azért mert legalább annyi bakancsos kérdés elhangzik mint harisnyás és a harisnyásnál is ezt szokták írni akkor gondoltam itt is megállja a helyét.
2018. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak annyi a különbség, hogy a harisnyás kérdéseket valószínűleg ugyan az az ember teszi fel.


Itt meg csak tanácsot kért a kérdező. Gondolom nem ezen élvezkedik. Nem kénne magadból kiindulnod. Nem mindenkinek olyan sívár az élete mint a tiéd.


Na helló!

Menjél aztán siránkozzál inkább a rövidnadrágos hülyeségeid alatt.

2018. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!