Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek buliba ( nyílt...

Szerintetek buliba ( nyílt téren lesz egy dnb buli) jó ha ezt veszem fel? Vagy túl hétköznapi?

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 14. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ennél azért kurvvásabbat vehetnél fel. Elvégre buliba készülsz, nem temetésre.
2018. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem pasizni megyek hanem bulizni..pff
2018. júl. 14. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem jó ez, nincsen vele semmi baj. Ha tetszik és jól is érzed benne magad, akkor pedig pláne. :)


Amúgy szerintem az ilyen ruha sokkal praktikusabb is, én már leszoktam arról, hogy ruhában/szoknyában menjek ilyen helyekre (bár amúgy sem járok sokat), mert a vége mindig az, hogy kiszakad/kiszakítják a harisnyámat, húzkodják a szoknyámat, fogdosnak stb... persze egy szimpla nadrágban is taperol néhány bunkó paraszt, nem kell ahhoz nem tudom, hogy kiöltözni.

2018. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ezt is feldobhatod pl övvel, nyaklánccal vagy karkötővel ☺
2018. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó lesz!
2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, bár én inkább szoknyában, egyberuhában szeretek buliba menni. Buliban elvből nem pasizok, de mégis, valahogy jobban/csinosabban/felszabadultabban érzem magam szoknyában, ruhában, mint nadrágban. Persze harisnyát mindig veszek föl. Abban igaza van az előttem szólónak, h jobban oda kell figyelni, meg könnyen tönkre mehet a harisnya, de nekem vannak erre vonatkozólag praktikáim, így elvétve fordul csak elő "baleset". Pl buliba mindig teljesen új harisnyát húzok, amit akkor bontok ki, így azért illik kibírnia egy estét, ha semmilyen hatás nem érte. Míg egy olyan ami már 1-2x volt rajtam, azon lehet szálhúzódás, bolyhosodás, pici lyuk ami bármikor szemfelfutást okozhat stb. Ezért, testszínű harisnyát választok, mert kevésbé látszik meg rajta, ha valami baleset történik. Pl egy szálhúzódás, egy pici lyuk, de akár egy szem felfutása is van, h nem is látszik a testszínűn, viszont feketénél nagyon szembetűnő lenne.

Aztán, mielőtt felvenném, bekenem testápolóval a lábam. Felvételnél nem ráncigálom, ügyelek rá, h a körmöm, ékszerem ne akadjon bele. Nem húzom fel asdig, h pattanásig feszüljön, csak annyira, h jól álljon, ne lógjon rajtam, így szabadabban lehet mozogni. A cipőválasztáson is sok múlik, olyat veszek fel, ami kényelmes, nem töri a lábam, nem csúszkál benne. Ezek után már csak arra kell figyelni, h mire/hogyan ülök le (amire harisnya nélkül, nadrágban sem árt figyelni), pisilésnél a le-felhúzásra, meg arra, h ne menjek közel olyasmihez, ami bajt okozhat. (Pl bokor, kerítés ilyesmi). Illetve cigizésnél még nem árt figyelni, mert égettem már ki én is, meg más is a harisnyámat. Ha ezekre figyelek, simán kibírja a harisnyám a bulikat. Mondjuk 10-ből 8 alkalommal biztos. Egyébként meg, ha olyan táskám van, teszek el egy tartalékot,biztos,ami biztos. Amire kb 5-6x volt még csak szükség, inkább csak megnyugtató, h ott van.

Jó, így vissza olvasva tényleg macerásabb picit mint nadrágban menni, viszont nekem megér ennyit, h jobban,nőcisebben érezzem magam a bőrömben mint nadrágban. Ha neadj isten nadrágban megyek bulizni, akkor rövidnadrágban és ahhoz is veszek harisnyát.

Nyilván, ezek után nem mérvadó a véleményem, de nekem jónak tűnik ez a naci buliba, szerintem nem hétköznapi, de ha Te annak érzed, akkor dobd fel valami kiegészítővel...

2018. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dnb emberek!! Oda simán jó. Esetleg egy extra cipővel ha feldobod vagy fuxokkal ilyen buliba simán jó. Nem discoba megy a jány.
2018. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!