Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak hordanak nylonharisn...

A férfiak hordanak nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
Olvasgattam gyakorin ezeket a kérdéseket, és nagyjából az jött le, hogy egy másik világból való vagyok, mert egy csomó 30 körüli pali hord nylonharisnyát. Az nem nőknek készült? Egy férfi ismerősöm sem hord harisnyát, és én sem, főleg ezért kérdezem meg.

#férfi #Isten #harisnya #miafsz #nagyongaz
2018. júl. 20. 08:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Hordanak főleg télen, ki vékony, ki vastag fajtát. Én pl ilyenkor is hordok 20 denest, szeretek nylonharit hordani, gyerekkorom óta. Láttam már más pasin is, igaz nadrág alatt a bokánál villant ki, vagy speciális térdharisnyásokat is láttam. Egész lábon nem láttam még, rajtam kívül.
2018. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én meglátnék férfin egy ilyet, eléggé el lennék képedve. Mármint hordjon az ember amit akar, de az jönne le legelőször hogy fétise van vagy kettyós, nekem ez körülbelül olyan mint tangát vagy magassarkút hordani férfinak.
2018. júl. 20. 10:59
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom te a harisnyanadrágra gondolsz. Mert a harisnya az lehet combfix, vagy harisnyatartóval vielhető. Hát, iylet ritkán (de azért előfordul) hordanak pasik. De harisnyanadrágot nem csak a 30-asok, hanem a fiatalabbak, de za idősebbek is hordanak télen. Amúgy te F vagy L vagy?
2018. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Ém is bolondnak néznék egy ilyet.. nem mondom meg hogy ki mit vegyen fel, de ez nekem rettentő fura.

Itt gyakorin meg van 2-3 ilyen fétises ember aki folyton leírja hogy mennyire jó és télen nyáron azt hordja.

2018. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha ez fétish, akkor a nők is fétish miatt hordanak fiús holmit, cipőt, hajat.
2018. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát azért a nőket ne keverjük ide szerintem. Azért ha egy nő boxert hordana, furcsa lenne az is. Ahogy látom az 53%-os válaszoló, szerintem te élvezed ezeket hordani, nem lehet hogy fétised ez? Mert az ember ilyen dolgokat azért hord, mert higiéniailag és egyéb okokból KELL, nem pedig mert "jó érzés"
2018. júl. 20. 15:09
 7/27 Metionin ***** válasza:
31%
Van aki hord, különben nem gyártanának belőle férfi verziót. Van aki erre esküszik télen mert hőszigetel, magam részéről én nem venném fel nadrág alá nőként sem mert viszketek tőle.
2018. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
A nylon harisnya divatcikk. Hozzá tartozik a nőies megjelenésről alkotott képhez. Sok férfi oda van érte a látvány és a tapintása miatt. Én a nőkön szeretem, de nem venném fel. Ha valaki télen fázik annak létezik vastagabb pamut harisnya vagy lábfej nélküli aláöltöző nadrág. A férfi aki nylon harisnyát hord ezzel az indokkal az nem akarja beismerni, hogy nylon fétise van. Nincs ezzel baj, a mai világban vannak nagyobb bolondságok is.
2018. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

#8 Hülyeség, 1000 féle nylonharisnya létezik, van feltűnő, fényes, matt, vadító, basic, egészségügyi. Férfiak részére is van, pasi hari.

Egyébként sok nőnek is van némi féishe a nylonharisnya iránt, ezt le is írták már többen.

Amúgy a harisnya ami szép az bárkin jól néz ki, csak valahogy ez a nők felé tolódott el, pedig felveszik pasik is.:

[link]

[link]

2018. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
"Pasi hari"
2018. júl. 20. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!