Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen nadrágot...

Hol tudnék ilyen nadrágot találni?

Figyelt kérdés

A nadrág vásárlással mindig gondban vagyok,egyszerűen nem találok magamra valót.

Az összes nadrágom eláll hátul,mert nagyon vékony a derekam.Kisebb méretet meg nem tudok venni,mert a csípőm és a combom vastagabb (ezen igyekszem javítani,de időbe telik...).


Hol tudnék olyan nadrágot venni, ami jó a derekamra?

Milyen fazonút keressek?


16L

(Budapesti vagyok)



2018. júl. 24. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Vidd el szabászhoz ruhaklinikáshoz , átalakítja ...
2018. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem vegyél csípőnadrágot ha csak a derekad miatt áll el,esetleg szterccsesebb anyagú nadrágokat.Bár Szerintem még mindig jobban jártál mintha olyan kicsi lenne a feneked súlyhoz képest hogy amiatt nem találsz nacit,bevarratni is sokkal könnyebb így.Egyébként tapasztalat hogy ennyi idősen még formálódik az alakod magától is,nem feltétlen kell "küzdeni" hozzá ha amúgy nincs súlyproblémád.

20/l

2018. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, és csak az Amnesiaban találok magamra jó nadrágot. Szóval ha farmert szeretnél akkor én az Amnesiat javaslom, de vehetsz testnacit is, a H&Mben vannak nagyon csinosak ilyen farmerhatásúak, bár ezek a gyerekosztályon vannak.
2018. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!