Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kikérhetném egy stílus tanácsa...

Kikérhetném egy stílus tanácsadó véleményét?

Figyelt kérdés

Nem küldök képet, de leírom milyen az alakom. 21 éves nő vagyok, 148 cm, 42 kg. A melltartó méretem 70 vagy 75 "A". A cicim mondhatni hegyes, alul telt, felül olyan mint egy csúszda, lefelé megy...:D Azért nem mondható szunyogcsípésnek, majdnem "B" kosaras, a két méret között van.

A vállaim keskenyek, a karjaim vékonyak. A derekam nagyon rövid és (szerintem) széles, ugyanis a csípőm elég széles, mégse homokórának tűnik az alakom mert a derekam majdnem olyan szèles mint a csípőm. De inkàbb homokóra mint tégla. :)

A fenekem szintén elég széles, nem túl szép formájú, narancsbőrös. A làbaim rövidek, de azt hiszem bátran mondhatom hogy szépek, talàn annyi hogy lehetne több izom a combomon mint "háj" :)

A bőröm fehér, a hajam vállig érő festett szőke.

Nem tudom kell-e még valami infó az öltözködést illetően, de gondolom ezek lényegesek...



2018. júl. 25. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy dolgot elfelejtettem: Van egy kis hasam, kb. mint az éhező etióp gyerekeknek..Nem is hájnak tűnik...:D
2018. júl. 25. 20:11
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha olyan a hasad mint egy éhező etiópnak, akkor emésztési gondjaid vannak, először az egészségedet kellene rendbe tenni, normálisan táplálkozni stb, de ebbe most nem mennék bele.

Mivel alacsony vagy a testedet nyújtani kellen, függőleges csíkozású ruhák, V-nyakkivágás, egyszerű outfitek, pl skinny farmer fehér ing, csípőig érő blézer. Kerüld a hosszú ruhákat, szoknyákat, bő dolgokat. Jók a combközépig érő miniruhák. Nagyjából ennyi, bár nem vagyok stylist. Többet kéne tudni a jelenlegi öltözködési szokásaidról. Látatlanba elég nehéz bármi konkrétumot írni. Neten is találsz hasznos tanácsokat, pl bien.hu, vagy Lakatos Márk blogja stb.

2018. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg rokonoktól/ismerősöktől kapott régi gönceim vannak, szegény családom van. Dolgozni kezdtem, és új ruhatárat szeretnék, de nem értek hozzá hogy mi megy az alakomhoz....
2018. júl. 26. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi centi vagyok, szintén szőke hajjal, mint te, azzal a különbséggel, hogy a karcsú derekam mellé elég “kerekded idomaim” vannak, ami nálam nagyon megnehezíti az öltözködést, főleg, hogy 70/F a mellméretem...

Ha jól veszem ki, akkor szerintem egy petite váza alkat vagy (nyújtott homokóra).

Alapvetően elég sok minden jól állhat, főleg miniruhák egy aranyos harang alakú szoknyarésszel, ez azért jó, mert az esetleges kis hasát is ügyesen elrejtik, vagy egy vagány playsuit, amik most elég divatosak, és az alacsony lányoknak különösen jól állnak.

Arra vigyázz, hogy ne legyen hatalmas kontraszt a nadrágod és a felsőd között. A legjobb, ha kb. tetőtől talpig egy színbe öltözöl, amit megbolondítasz még egy kiegészítő színnel (pl. fekete-ezüst, babakék, halvány rózsaszín - fehér, mályva-ezüst...stb.)

Én nagyon szeretek így öltözködni, és nem csak azért, mert a nagykönyvben így van megszabva, hanem mert tényleg nagyon jól áll.

Ne hord mell alatt szabott, vagy túlságosan egybe szabott “mamifelsőket”, mert azok nem emelik ki az alakodat, hanem összenyomják.

Inkább derékban szabott dolgokat hordj, illetve magas derekú nadrágokat.

Az alap kiegészítő pedig természetesen egy szép nagy magassarkú, ami legalább 10-12 centis.

A platformos, kicsit vastagabb sarkú a legjobb, bár, ha ennyire vékony vagy, alkalmakra a vékonyab sarok sem rossz választás.

A lényeg, hogy telitalpút, lapos papucscipőt, lapos szandált ne hordj, mert abban olyan leszel, mint egy párosujjú patás. 😌 (Én is az vagyok bennük. 😉)

A platformos cipők azért is nagyon jók, mert baromi kényelmesek, így úgy lehetsz bennük magasabb, és elegánsabb, hogy semmi felesleges erőfeszítést nem teszel érte.

2018. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kettes ez nagy segítség!
2018. júl. 26. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyha hosszítani akarsz a lábaidon, akkor vegyél fel magassarkút de úgy, hogy a nadrág alja leérjen a bokádig, körülbelül odáig ahol a cipő kezdődik.

Így:

[link]

17/F

2018. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!