Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nadrághoz fehér cipő?

Fekete nadrághoz fehér cipő?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan a lábméretem, hogy elfogadható árban nem lehet rám alkalmi cipőt kapni.

Most lenne egy lehetőségem. Csak sajnos fehér, ezért elég szkeptikus vagyok, meg merjem-e venni?

Fekete szűk szárú, bokáig érő nadrághoz, illetve fehér csipkés blúzhoz venném fel.


Több oldalt is néztem, van, amelyik egyáltalán nem ajánlja, van, amelyik meg kifejezetten igen.


Vélemények? Összeillik így, vagy inkább ne vegyem meg? (Bár akkor meg fogalmam sincs, honnan szerzek cipőt, de beégni se akarok...)


2018. júl. 25. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem lenne rossz. Persze ez attól is függ hogy a nadrág és a cipő mennyire megy egymáshoz.
2018. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, és nyilván nem CSAK fekete cuccaid vannak.


Vedd meg, én is néha fehér tornacipőt húzok a fekete szoknyámhoz, világosszürke (szinte fehér) felsővel.


Kutyát nem érdekli, a páromnak tetszek és e a lényeg, más meg le vagy szrva :D

2018. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér a felső akkor simán, sőt.. még jobban is megy hozzá így egy fehér cipő, mint egy fekete. :)
2018. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megveszem. :)
2018. júl. 25. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehér felső, fekete nadrág, fehér cipő, elég jó kombó. Vedd meg nyugodtan.
2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!