Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemre milyen táska illene?

Egyetemre milyen táska illene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék egy új táskát az egyetemre, miután meguntam a 4 éves fekete Vans-emet.

Milyen táskák a divatosak manapság? Elsősorban hátizsákot keresek, de ha van valami divatos kézitáska, akkor az is jöhet.

Lényeg, hogy jól nézzen ki, divatos legyen, de praktikus, kényelmes is.

Pl. Tetszenek a Fjallraven Kankenek is, de túl drágák, kb. 10-15, max 20 ezerért kéne.



2018. júl. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Olyat válassz ami neked tetszik. Ezen kívül az a lényeg, hogy kenyelmes legyen és beleférjenek a cuccaid. Bpshop, pigshoues, garagestore honlapjan nézz szét. Nálunk van aki budmilt hord (színes mintás), sok a kanken, van aki sima fekete mübőr noname-et, többen vanset. Ha lány vagy akkor ajánlom, hogy a férfi hátizsákokat is nézd át mert általában sokkal jobbak.

De amúgy senki nem fog foglalkozni a táskáddal szóval tényleg az a lényeg, hogy neked tetszen. Van aki csak egy akkorát hord amibe belefér a pénztárca, telefon, víz és egy toll mert az összes jegyzete egy mappában van lefűzve és azt kézben hordja.

Az könnyítheti a választást, ha nem csak az egyetemre veszed. Ha pl szeretsz kirándulni akkor erre alkalmasabbat válassz, hogy oda is tudd használni. Én pl direkt olyan vanset vettem aminek alapból kopottas hatása van mert egyszerűen nem tudok vigyázni rá és így nem látszik ha leharcolom.

2018. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a választ. :) És igen, lány vagyok egyébként. Mindenképp olyat akarok, ami tetszik, csak nem vagyok otthon nagyon abban,hogy most milyen táskák a divatosak, ezért kértem a segítséget. :P
2018. júl. 28. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Egyetértek az elsővel, az a fő, hogy neked tetszen!


Egyébként, a vans és a kanken,ami most divat. (Legalábbis én ezt vettem észre,kövezzetek meg ha nem)


Kanken táskát nehezen,de lehet találni olcsóbban,csak nagyob kell figyelni. Ma láttam 20000-ért, mire eljutottam oda,hogy megveszem, elfogyott :D Szerintem outletekben,akciókon lehet találni.


A vans az a kedvencem, én minden tanévben eddig, sz*rrá szaggattam a hátitáskáimat, a vans az jól bírta. Semmi baja :) Abból például nagyon szépek vannak, virágos,pöttyös stb.

Ha esetleg még ilyen kislányosabb egyetemista vagy, vagy szimplán szereted a rajzfilmet, vannak nagyon jópofa snoopy-s táskák :)


Ezen felül, az adidas,fila,nike-k is mennek.

2018. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem hátizsák volt. Kaja viz, toll, egy füzet (vagy akár laptop) férjen bele.
2018. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. júl. 30. 12:52
 6/7 anonim válasza:
Én a Carpisaban (Pesten a Corvin plázában) vettem egy hátizsákot. Sima világoskák, de van benne laptoptartó rész és nagyon kényelmes szerintem. Bár talán több, mint 20 ezer volt :/ de nézz körül, hátha vannak akcióik :)
2018. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6-os vagyok. Én is egyetemre hordom. De egyébként sokan járnak kézi táskával, amit pl a h&m-ben lehet kapni, de itt már szerintem nem néznek ki, akkor se, ha kicsit különcebb táskát hordasz. Szerintem, ha laptopot is akarsz hordani, célszerű hátizsákot választani.
2018. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!