Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért "divat" úgy öltözködni,...

Miért "divat" úgy öltözködni, mint ez a Lil Pump, Tekashi gyerek?

Figyelt kérdés
16 évesen fiúként nem tudom felfogni, hogy miért menő az, ha van egy igénytelen fehér cipőd, térdik érő fehér zoknid és egy XXL-es pólód a 60 kg-os kis testeden fiúként. Meg ez a zenei műfaj... Miért jó ezt hallgatni? Sokkal jobb előadók (WellHello, Bruno Mars, Charlie Puth, Majka stb.) is léteznek, akik ezerszer minőségibb zenéket raknak össze. Ezt magyarázza már meg nekem valaki, mert nem értem.
2018. júl. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért fuldokoltam a röhögéstől mikor a felsoroltad a 'jobb előadókat' xdddd A popzene (2000-2010es években) nagyon a legalja mindennek, semmiről se szól, műzene, mű értékekkel, nem egyedi, mind ugyanarra a pár dallamra épít (metalban beperelnék ezért az előadókat, rapben pedig odaszokták írni kitől van a beat), zeneileg se nagy szám, a szövegek 'újrahasznosítottak', egy 10 éves gyerek tud olyan számokat írni. Lil Pump szövegei primitívek, meg ő se egy észlény, de a zenéje nem rossz egyáltalán, bár tény, hogy az ő műfajában is van sokkal jobb underground előadó (pl: Bones (teamSESH)). Téged ezekszerint nagyon jól megfogtak a külsőségek, az értelmetlen flörtölés csajokkal, laza iszogatás, a zeneileg primitív számok, a semmilyen szövegek, ha ezt szereted, és annyira érdekel, hogy mások, hogyan öltöznek. Az az öltözködési stílus, amit leírtál, messze nem divat, kevés ember öltözik úgy, sajnos a legtöbben teljesen jellemtelenül, szürkén öltöznek, amilyen a zene is, amit hallgatnak. Amúgy ez egy öltözködési stílus, tudod valakinek van stílusa, és nem wellhellot hallgat, meg sír, ha mások egyediek. Vannak bakancsos punkok, metalheadek feketében, gothok, stonerek, és azok a rapperek is akik úgy öltöznek, amit leírtál. De ne aggódj, a wellhello viszont kvrva nagy divat sajnos, és sokan öltöznek unalmasan/divatosan, szóval lesz társaságod, akikkel nyavajoghatsz, hogy másoknak van stílusa. 20/f/alternative metalhead
2018. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom úgy kébzeltél el, hogy tipikus szőke ecsetfejű füllbevalós hülyegyerek vagyok... Na nem baj, tipikus magyar mentalitás... Láttál már engem élőben? Miért formálsz így véleményt? Miért baj az, ha engem foglalkoztat az, hogy miért öltözködnek így a gyerekek? Menj el a Nyugatihoz, garantált minden 3. gyerek így öltözködik. Akkor kérlek sorolj fel olyan előadókat, akik értelmes, kultúrált zenéket raknak össze!
2018. júl. 29. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem úgy képzeltelek el, hanem unalmas átlagemberként, sima cipő, farmer, közönséges egyszínű póló, valami divatosabb haj. Ecsetfej már régóta nem 'divat'. 'Kulturált' nem biztos, hogy lesz első hallásra, de zeneileg egyedi, szövegileg kiemelkedő, és 80%ban nem egyszerű, tessék: aesthetic perfection, prodigy, pendulum, massive attack, korn, deftones, system of a down, kalmah, régi children of bodom, bones (teamSESH), tool, lebanon hanover, mudvayne, oomph!, chevelle, rammstein, metallica, august burns red, cradle of filth, death, oxidaksi, unlogix, régi the offspring, régi alvin és a mókusok, ghostemane, she past away, petremouse (őt leginkább soundcloudon találod meg), tupac, eminem, iron maiden, cypress hill, fort minor, régi linkin park, régi in flames. Van mindenfajta műfaj, rock,metal,punk,rap,electronikus,post punk stb. De sok jó magyar alter banda is van pl: esti kornél stb de ők nem az én stílusom.
2018. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"miért menő az, ha van egy igénytelen fehér cipőd, térdik érő fehér zoknid és egy XXL-es pólód a 60 kg-os kis testeden fiúként"


miért érdekel hogy kin mi van? Szard már le, semmi beleszólásod nincs. Neki úgy tetszik. Ha én pizsamában akarok a metrón utazni, akkor abban fogok. Ha rózsaszín pólóban, és leopárdmintás nadrágban, akkor abban. Nincs megfelelési kényszerem mint neked. Nem érdekel ki mit gondol rólam.


"Meg ez a zenei műfaj... Miért jó ezt hallgatni? "

Ezt akármire fel lehet húzni. Emberfüggő. Ha jól tudom, nincs törvénybe írva hogy kinek milyen zenét szabad hallgatni. De a sokkal jobb előadóid felsorolásán nevettem kicsit :D... Mondd már meg hogy a wellhelloban mi a minőség? Tényleg érdekel.

2018. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A divat sokszor értelmetlen, csak nézz vissza mondjuk 10 évet. Volt minden ami mai szemmel nagyon gáz, ez is az lesz...



Ui. Ilyenkor sajnálom hogy én is metált hallgatok, miért kell ezzel felvágni és különlegessé tenni? Rengeteg semmitmondó, copys metál zene van a jók mellett

2018. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első max Magyarországon nem divat ez még, pár hetet voltam itthon de ilyen bokáig felhúzott cső gatya, meg ilyenek vannak :DD. Itt Londonban térdig fehér zokni(én szoktam mintásat is) elég gyakori, meg ez az öltözködési stílus is amit a kérdező szid. Amúgy első tökéletesen leírta, hogy Magyarországon a szürke semmilyen, tömeg ruhákat hordják, de érthető mert sajnos ott még mindig foglalkoznak azzal az emberek hogy, hogy nézel ki és milyen ruhát hordasz, kevesen mernek extrémebb dolgokat felvenni.
2018. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekik ez a minta, valamiért ezzel tudnak azonosulni. Bár sokan szerintem inkább csak az adott időben meglévő felkapottsága miatt öltözködnek így, vagy úgy. Nem is a divat bizonyos szintű követésével van a baj, hanem sokkal inkább az agyatlan egymást másolással. Ezért lesz mindenki egyforma, ezért válnak az amúgy jó cuccok is elcsépeltté, ezért látsz klónokat a Nyugatinál...:D Attól meg idegbajt kapok, hogy h valaki felvesz egy színes zoknit, az attól már stílusos és egyéni lesz :D A magyar popzenei felhozatalt meg inkább hagyjuk is, bár már sokkal jobb, mint mondjuk 10-15, vagy 20 évvel ezelőtt...
2018. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!