Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok az 50-es és 60-as bácsiká...

Azok az 50-es és 60-as bácsikák, akik egész rövid sortban tolják nyáron, még az 1970-es,1980-as években vásárolt gatyáikat vették újra elő?

Figyelt kérdés
Ugyanis akkoriban volt divat a minisort a férfiak körében.

2018. aug. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne irigykedj! Ők hozzák be újra és újra a retro divatot.
2018. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha magamból indulok ki akkor a negyvenes bácsikák megveszik a mostani angolszász fénymásolat stílust és viszik a varrónőhöz normális az évszaknak megfelelő RÖVID nadrágot csináltatni.


És még egyenruhába sem érzem magam...

2018. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Akinek van esze nem divatból öltözködik hanem a hőmérséklethez igazodik.
2018. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ez kényelmes, ez tetszik és/vagy ez van. Miért kellene bárkinek is pont olyan öltözetben lenni, ami neked tetszik, rajtad kívül!?!?!?!?
2018. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Piacon simán lehetett kapni eddig is.
2018. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 70-es, 80-as években meg sem születtem. Szóval nem tartom magam "bácsikának". Viszont azt soha nem értettem, hogy egy pasas mért ne hordhatna rövid, valóban rövid, és nem csak vádliig érő nadrágot.

Nekem is van több olyan gatyám ami térd fölöttig, sőt olyan is, ami combközépig ér. Ilyen meleg időben szoktam hordani őket utcára is simán. Jól érzem magam bennük, kényelmesek és nem rohad bele a lábam.

A csajok körében szinte egyen-nadrág lett mára a "pitsagatya", amiből a fenekük alja is kint van. Még sem szólja meg őket senki. A fiúknak mért lenne kötelező megsülni a 40 fokban?

2018. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

6-os! Teljesen jól látod, bár én a 70-es években születtem és akkor még logikusan öltözködtek a férfiak.

Az a baj a mai világban hogy nincs az embereknek egyéniségük,saját döntésük és ami a legrosszabb hogy nyaljuk amerika pitcsaját és onnan nem csak ez az undorítónyelv jön hanem az összes haszontalan dolog is amit nem tudni miért fogékonyan elsajátítanak a ma tinédzserek és azt gondolják így igazi jaszkarik ,ha pedig valaki mer ésszerűen ruházkodni akkor persze megvető tekinteteket vetnek rá.


Most persze a csajoktól nem vesznek példát!


Én is úgy öltözök mint te csak nekem még rövidebb a nadrágom és tényleg kényelmesebb a járás benne illetve nem izzadok bele.


És élvezem polgárpukkasztást mert nézem az embereket milyen tekintetekkel bámulnak mert nem a megkövetelt angolszász egyenruha van rajtam 40 fokban.... :)

2018. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!