Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Hölgyek! Hogyan...

Lányok, Hölgyek! Hogyan írnátok le az ideális férfi öltözetét?

Figyelt kérdés

Tudom, számos más dolgon múlik főleg, hogy ki lesz igazán vonzó férfi, de ha ti választanátok, miben látnátok legszívesebben a férfit?


Kort is írjatok légyszi.



2018. aug. 1. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiben kényelmesen érzi magát.

Ok, az ilyen szandál-zokni, idétlen feliratos pólók meg a susogós nacik, melegítők ne utcai viselet legyenek, de nem várom el és nem is akarom, hogy folyton elegáns legyen. Én is inkább sportos, kényelmes vagyok.

22

2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, ez sima ügy, nem gondolom, hogy bárkire rákényszeríthető lenne ilyesmi. Ugyanakkor a kérdés inkább arra irányul, hogy miben látnátok legvonzóbbnak az adott férfit, ha bármibe "öltöztethetnétek"?
2018. aug. 2. 18:31
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Hétköznapokra való ingben (ezt nem tudom jobban megfogalmazni, nem a fehér tökéletesre vasalt alkalmi ingre gondolok). Farmerben vagy kb bármilyen más hosszú nadrágban, esetleg térd fölé érő rövidnadrág (csak ne melegítő anyagú legyen) és egy egyszerű, kényelmes de elegánsabb cipő.

Nagyjából a smart casual irányzat az ami igazán tetszik.

[link]

[link]

[link]

19

2018. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Sima farmer, egy bövebb poló, meg egy hozzá illő cipő.

16/L

2018. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokfajta stílus tetszik, de igazából az se baj, ha nem pont úgy öltözik. A lényeg, hogy ápolt, igényes legyen. A saját méretét hordja, legyen tisztában a testalkata adottságaival. Ne másokat majmoljon, ne kifutókról vagy gengszter videóklippekből próbáljon ihletet meríteni, hanem adja önmagát. Ha valaki nem tud azonosulni az öltözékével, csak másoknak próbál tetszeni, az meglátszik és elég kínos. Egyébként nem a külsőt tartom a legfontosabbnak... Ha választhatnék, akkor én meztelenül tartom a legvonzóbbnak a férfit. :D


21/L

2018. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
70%

Elegáns ruha. Öltöny, oxford cipő, karóra, nyakkendő vagy csokornyakkendő, nadrágtartó, ing, vászon nadrág (persze ez nem mind egyszerre). :) Nekem ilyen az álomöltözet.

De alapvetően a farmer + ing / póló kombináció is bejön. :)

21/L

2019. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Kockás fekete-piros ing, farmer nadrág (Nem túl szűk,de nem is lóg rajta) sportcipő és egyszínű zokni illetve egyszínű pulcsik és nyron v nyakú világossabb póló nem mintás
2019. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én személy szerint szeretem a sportos férfiakat, de utcai viseletnél inkább farmer, egy szolídabb esetleg vicces feliratú pólóval, de az inget sem vetem meg, de a túlságosan elegáns hétköznapi öltözet bennem már sznob benyomást kelt.
2019. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

alsóruházat:

zokni, bokszeralsó

felsóruházat

hosszú ujjú, könyékig feltűrt ing, vagy ha póló, akkor tenisz póló.


Vnyakú, gombos keresknyakú, garbónyakú alapból felejtős, szerintem elég meleges kereknyakú jöhet, de csak a sportos macsóknak áll szexin, ahol van izom és természetes lezserség. A többi pasin inkább közönséges.


Nadrágnak farmer, szövet, rövid, hosszú, sport, mind lehet szexi, de csakis jókor, jó helyen viselve.


Felsőnek egyszerű kereknyakú, v-nyakú, vagy kalléros pulcsi, esetleg zippes kapucnis, inghez zakó, vaggy öltönymellény is jöhet, de pólóhoz soha


nadrágba öv alapdarab, ha van gyakorlati funkciója, ha nincs


színek: inkább a konzervatívabb fekete-fehér-szürke-kék-bordó skála, a barna-zöld annyira nem jön be, vagyis inkább maga a férfitípus nem, aki ezt kedveli (amúgy semmi baj velük, csak nekem túl lágynak hat)

sötétrózsaszín (magenta, ciklámen, de úgyis hiába mondom egy pasinak, neked ez mind RÓZSASZÍN alatt fut :D ) szőke, férfias izmos pasinak mehet bátran, még ki is emeli a szőkeségét, de senki másnak!!!

Lila, világos rózsaszín, sárga inkább senkinek! Kivéve nyakkendőben, ott jöhet

Piros csínján, de jöhet, de inkább csak egy póló és egy kockás ing erejéig, meg nyakkendőben itt is tetszik

De nadrágnak, pulcsinak Soha!

Karóra legyen, de nem a márka, hanem a stílus miatt, napszemüveg csak mikor indokolt, ékszer inkább ne

fémben arany ne, inkább ezüst


Ez 1 vélemény a sokból.

2019. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

utolsó vagyok, és 30 éves :)


amúgy két konkrté kép az "általam" felöltöztetett szexi srácról:


[link]


[link]

2019. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!