Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combfix csípi a combom - mit...

Combfix csípi a combom - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a szliikon csík irritálja a bőröm? Csíp ha mozgok.

2018. aug. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Mennyire nagy a combot a fixhez képest? Legtöbbször azoknak "csíp" vagyis tépi a bőrét, ha nagy vagy/és lötyedt a combja.


Mondanám, hogy hintőporozd le a csíkot ne tapadjon, de akkor csúszkálni fog.


Vagy: Szörtelenítesz? Valakiknél pedig azt huzigálja a szilikon.


Ne használd szerintem, ha továbbra is gondod van vele.


Nekem nem volt gondom eddig egyikkel se.

2018. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testápolóval kend be a bőröd, én is beszoktam és nem viszket, szúr.
2018. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi a méret, azért van ez. Nagyon ráfeszül a combodra, alapból feszíti a bőrödet is, és ez mozgásnál mégjobban elő jön. Túl sok mindent nem tehetsz, mert ha kenegeted, hintőporozod, akkor tapadni nem fog, és pár lépés után elkezd lecsúszni.. Max annyit tehetsz, h nem húzod fel annyira, hanem picit lentebb hagyod, ahol nem feszül annyira. Lecsúszni attól még nem fog, mert a szilikon megtapad, csak nem feszül meg annyira, íhy nem lesz ez a szúró érzés a combodon.


Vagy esetleg még az is lehet, h allergiás vagy a szilikonra, és azért van ez. Metartóhoz használtál szilikon pántot? Ha igen, és azzal nem volt baj, akkor nem a szilikon a baj. Ha viszont azzal is bajod volt, akkor allergiás vagy rá. Ez esetben nem sokmindent tehetsz a combfixszel, max olyat veszel ami harisnyatartóval hordható, vagy olyan tartó nélkülit, ami nem szilikonos (viszont azok nem csipkések felül, tehát semmi extra nincs benne) hanem olyan gumis rész van a végén, mint egy térdfixnek...

2018. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csip, kellemetlen akkor ne hordd.

Érzékenyebb a bőröd vagy gagyi a combfix, ne eroltesd ha nem jó.

2018. aug. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Gyere át hozzám, én megszabadítalak a combfix csípésétől!😂

37f

2018. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!