Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, valakinek van tapaszta...

Lányok, valakinek van tapasztalata az ilyen harisnyákkal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nemrég fedeztem fel, h van ilyen is, ma próbáltam ki először a Bellindát. Egyenlőre nem igazán tudom hova tenni. A Converse cipőm volt rajtam, abban nem volt rossz, viszont most este amikor haza értem, felpróbáltam néhány balerinával, magassarkúval, azokkal viszont gáz volt, mert kisebb-nagyobb mértékben kilátszott a pamut része a cipőből.. :/ Ha van itt olyan, aki már többször használt ilyen harisnyát, lenne pár kérdésem:

-Végülis akkor ezt csak olyan cipővel lehet hordani, amihez nem kifejezetten harisnya való? (Pl Converse, slip on, adidas superstar, ilyesmik) Jah, gondolom még télen csizmához, bokacsizmához jó lehet majd. Csak ezekhez a csini cipőkhöz nem való?

-Mennyire bírja a strapát? Mondjuk szerintem a talpa nem fog kiszakadni, de ahol a két anyag össze van hozva, nekem nem tűnik egy életbiztosításnak.

Meg úgy alapból érdemes e ilyet hordani? Mert őszintén szólva látok benne fantáziát, azzal, h a lábfeje pamut, nehezebben koptatja ki a cipő, ha mezítláb vagyok otthon, nem akad be a padlóba. Mondjuk a másik oldala meg az, h sokkal jobban bele izzadt a lábam, mint egy hagyományos harisnyába, lassabban is száradt meg, több koszt is összegyűjtött... Minden esetre tesztelgetem még egy picit, csak hát egyszerűbb volna, ha kapnék néhány tapasztalatból származó instrukciót, h mit, hogyan, mivel érdemes.. H mennyit célszerű vennem, mert ha csak Converseel jó, akkor bőven elég az a 2db, amit vettem, mert ilyenkor inkább berinát hordok a legtöbbet. Viszont, ha eljön a csizmás időszak, majd vissza térek rá, mert télen amúgy is veszek a harisnyámra egy zoknit, h ne fázzon a talpam, viszont ezzel a harisnyával meg lehetne oldani a 2-t egyben.



2018. aug. 6. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
ilyen fazonból sosem veszek harisnyát, általában pamut, mert kényelmes és szellőzik. mindig olyat veszek, aminek a sarkán van szilikon csík, hogy ne csússzon le. sportcipővel hordom, balerinát mezétláb viselek.
2018. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy álláspont, bár nem adott választ a kérdésemre. Amúgy én fel nem vennék mezítláb berinát, meg semmilyen zárt cipőt sem. Ezért a harisnyán vagy harisnyazoknin kívül nem sok lehetőség marad... De nem is ez a kérdés most, hanem, h mik a tapasztalatok az ilyen harisnyákkal? Mondjuk én is ebben leszek ma végig jobb híján a Conversemben, úgyis sokat kell ma rohangálnom, arra pedig pont jó is.
2018. aug. 6. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen zokniból olyan, aminek sokkal kisebb a lábfeje, szinte csak az ujjakat takarja. Balerinához én azt szoktam, mert én sem venném fel soha zokni nélkül, ez pedig nem látszik ki belőle.

Ezt a fajtát én csak tornacipővel, sportcipővel vagy slip on-al veszem fel. Ha eljön a bokacsizmás, csizmás időszak, akkor èn normál boka fölé érő pamutzoknit használok.

2018. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem annyira praktikusak, nem hordható jópár dologhoz.

Egybe harisnya vagy combfix, combzokniknál maradok.


Ha a talpad fázik rakj a cipődbe betétet. + vannak már hőpárnásak is

2018. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as köszi a normális választ. Azt kell, h mondjam igazad van és tényleg nem valami jó. Így huzamosabb használat után azt kell, h mondjam, nem vagyok megelégedve. Az egy dolog, h csini cipőkhöz nem jó, de a Converseel sem volt valami kényelmes. Nem feszült rá rendesen a lábfejemre, meggyűrődött a talpamon,a lábujjamnál. És mivel elég vastag, nagyon lehet érezni, főleg miután teljesen összeizzadtam. Miután haza értem, és levettem a cipőmet még tök sokáig nyirkos volt, és összeszedett egy csomó port.. :/ Esetleg annyi lehet az előnye, h a lábfejrésze jobban bírja a strapát. Mert a vékony harisnyáim mostanában mindig a lábfejemen mennek szét vagy a talpán, vagy a lábujjaimnál, vagy a sarkán 2-3 használat után. :( És elég sok leamortizálódott ezért, jó lett volna picit visszáb szorítani, na de majd csak vége lesz már ennek a dög melegnek, és hordhatom a 15-20denes harisnyákat, azok azért jobban bírják.. Ezt a pamut lábfejeset meg egyenlőre hanyagolom, majd ha már hűvösebb lesz egyszer még megpróbálkozom vele, de most inkább maradok én is a hagyományos harisnyáknál...
2018. aug. 6. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora marhaságot találnak ki unalmas óráikban egyesek...

És ezért fogadok még pénzt is kapnak.

2018. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!