Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron milyen lábbelit érdemes...

Nyáron milyen lábbelit érdemes hordani? Ti mit viseltek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megyek valahová akkor szandál ha csak itthon vagyok vagy elmegyek a boltba akkor papucs, de mezítláb a legjobb. Egyébként zárt cipőbe kb belefőne a lábam ebben a melegben.
2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig szandált szoktam, nagyon ritkán félcipőt ha a helyzet azt kívánja
2018. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Egész nyáron Flip-Flop, ritkán az a másik fajta papucs, talán fürdőpapucs, nem tudom mi a pontos neve. Ha valaki vezet és nem tud papucsban vezetni, akkor neki valami nagyon vékony, nagyon későtavaszi/nyári kiscipő alkalmas lehet.

17/F

2018. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szandálokat, ezért vagy balerinát, vagy magassarkút hordok legtöbbször. Ha meg lazábbra akarom venni a figurát, akkor van egy fehér Converse-em. Nyáron ezeket hordom. Topánkából 6 pár van, magassarkúból 3 így gyakran váltogatom őket, így mindnek van ideje átszellőzni, és nem az van, h 1-2-t használok intenzíven, hanem egyenletesebb igénybe vételnek teszem ki őket.
2018. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Mivel első a kényelem és a biztonság természetesen sportcipő. Akinek ezen múlik a hőguta, az menjen orvoshoz. Az meg különösen, aki szerint papucsban lehet vezetni.

A papucs az nem lábbeli, egy darab lap, meg egy szalag. A talpa vékony, sarka nincs, a sarkot oldalról nem tartja, elöl időnként "markolni kell", futni nem lehet benne, csúszik, a láb retkes lesz, a talp ráizzad. Elég szomorú, hogy egyesek mindezeket alárendelik annak, hogy jaj megsül a lábam.

2018. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szandit szoktam hordani néha papucsot ritkábban cipőt xD
2018. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Topánka kialakítású csipke mintás öntött szilikon cipő.

Szellőzik, kényelmes, vízálló, nem leffeg (pl mint papucs sarka része), egyszerű és elegáns kis darab picit magasított sarokkal.


25N

2018. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- szandál

- tornacipő (pl. grillezéshez, vagy hosszú-sok városi sétához)

- balerina ha "csak leugrok a boltba" pl., abba elég belelépni, nem kell kötni, csatolni, stb.

2018. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes vászoncipő, maximum balerina, ha lehet, az is puha szilikon sarokbetéttel. A szandált, papucsot utálom, zavar, hogy nincs benne stabilan a lábam, jobban kell figyeljem hogyan lépek, mint magassarkúban. Meg az is zavar, hogy a városi retek belepi a lábamat.

Az emberek nagy részén is rondán néz ki a papucs, főleg mikor csámpásan slattyognak benne meg félretapossák, aztán a fél sarkuk a betont éri.

2018. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!