Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hol tudnek csinos ruhakat venni?

Fontos lenne h frissitsem a ruha taram es noiesebben oltozkodjek. De nem tudom hol vasaroljak. Az ilyen Bershka es New Yorker szornyu mert mindenkinek olyan van rs nem csinos:// szerintetek?

2018. aug. 6. 17:16  Privát üzenet  

A válaszok
Hentesnél, zöldségesnél pl

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. aug. 6. 17:19 Privát üzenet
Orsay

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. aug. 6. 17:25 Privát üzenet

Nyilván drágább márkákból vannak egyedi és csinos ruhák, pl. Hilfiger és társai.

De abból az árkategóriából, amit felsoroltál ott van pl. a Zara, ahol egyedibb ruhák vannak, nem olyan megfizethetetlen áron és nem mindenki járkál olyanokban.

17/F

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. aug. 6. 18:09 Privát üzenet

Tök mindegy hol vásárolsz, mint hétköznapi ember, a tömeg gyártott ruhák mindenhol ott lesznek.

Én 2 dolgot csinálok, hogy ne legyek sablon:

- olyan ruhadarabokat válogatok össze amit nem megazokottan lehet kombinálni és a megjelenés hatása egyedi.

- varrok olyanokat amik kipattannak a fejemből s olyat hiába akar venni az érdeklődő, mosolyogva mondom: Ilyet nem fogsz tudni venni :)

Teljes ruhatár cserének a közepén vagyok, megrendeltek fele még nem érkezett meg és van 4 amit még nem fejeztem be.

Kinek mi a csinos.

aliexpress.com

Meg nem mondta volna senki, hogy pici kinaiaktól rendelek. (a newyorker is kinai "made in china" a cimkén és sok más ruha is)

Alakíts ki magadnak egy izlés/stílus világot és merj kombinálni. + keresd az alkatodhoz illő darabokat/szabásúakat.

25N (kb 16-18-nak néznek)

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. aug. 7. 09:23 Privát üzenet

Nekem ezek a kedvencek:

-ASOS

-Farfetch

-Net-a-porter

-Topshop

-Dorothy Perkins

-Zara

-Miss Selfridge

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. aug. 8. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utálok ruhákat vásárolni! Mégis itt a sulikezdés és muszáj venni. Mit tegyek, hogy leküzdjem a gátlásaim és normális, csinos ruhákat tudjak vásárolni?
Hol lehet csinos, elegáns, fiatalos, jó minőségű női ruhákat találni?
Miért van, hogy csinos drága ruhákat viselő csajok, ócska nemritkán koszos cipőt húznak fel hozzá?
Mi a véleményetek tornacipőt, sportosabb ruhákat viselő, csinos és szép arcú csajokról?
Hol lehet (Budapesten) csinos/elegáns/nőcis ruhákat találni, ami nem irreálisan drága (tehát egy ingért pl. nem adok ki 10-20 ezret), és jól is néz ki?
Szegeden hol tudok molett ruhakat venni? Esetleg egyberucit, nem horror aron? (94 kg vagyok, magamnak szeretnek venni jo rucikat. )

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!