Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem visszatetsző, hogy...

Csak nekem visszatetsző, hogy a 68 éves anyósom egy combtőig alig érő, tűzpiros miniruhában jelent meg egy családi összejövetelen?

Figyelt kérdés
Az összes 65 feletti nőrokon normálisan volt felöltözve, egyedül az anyósom dobta be a szexi figurát. Vajon mit akart üzenni ezzel az öltözködéssel? Pl. ezt: "Igaz, hogy tiszta ősz vagyok, de a lábaim még mindig gyönyörűek." Nem tudom. Amúgy - ha nem lenne félreérthető és furcsa ez egy vőtől - tényleg el lehet róla mondani, hogy jó futóművekkel van megáldva, szerencsére a kedvesem is örökölte tőle ezt az előnyét.

2018. aug. 8. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Combtőig alig érő? Az nálam azt jelenti, hogy konkrétan kikandikált a feneke.

Szerintem tök mindegy, hogy hány éves, milyen lábai vannak, ez gáz.

Én is szeretem a miniszoknyát, de azért lehessen benne normálisan mozogni és ne látsszon ki semmi :)

Egyébként gondolom, máskor is így öltözik.

Nem kell minden 65 felettinek ugyanolyannak lennie. És pláne nem kell mindenkinek nagymamisnak lennie.

2018. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is kiakadtam volna rajta. Szerintem ízléstelen volt tőle így felöltözni (levetkőzni). Bár szerintem egy fiatalabb nőnek sem kéne ennyire szexinek lenni egy családi összejövetelen, ez nem oda való.
2018. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy forma lehet az anyósod :D


Figyelj, ő biztosan úgy van vele, neki ne mondják meg, mit vegyen fel...


Ő dolga, bár én nem bírtam volna ki kuncogás nélkül.

2018. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lábak biztosan szépek lehetnek, tehát nem véletlenül tette azt, amit. Idősen is szép lehet még valaki.
2018. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyósomnak eszméletlen jó lábai vannak, huszonéves nők megirigyelhetnék azokat a virgácsokat. De azért lehetett volna a piros szín helyett kéket vagy barnát választani, és a ruha hossza is lehetett volna még vagy plusz 10 centi. Amúgy felül zárt, egészen konzervatív nyakú miniruha volt, csak alul volt egész rövid. Éppen olyan volt a ruha, mint az alábbi képen, csak tűzpirosban:


[link]

2018. aug. 8. 19:07
 6/7 A kérdező kommentje:

Anyósom testalkata és frizurája amúgy pont ilyen:


https://www.youtube.com/watch?v=tgEuBl28jgY

2018. aug. 8. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elhagyta a szemüvegét.
2018. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!