Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megváltozott a ruhák méretezése?

Megváltozott a ruhák méretezése?

Figyelt kérdés
Mintha egyre nagyobb lenne a ruha ugyanahhoz a régi számozáshoz képest.
2018. aug. 10. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem! Ha így érzed, akkor te fogytál le, csak nem vetted észre.

De a márkák között is vannak eltérések méretezést nézve, főleg ha az egyik márka mondjuk amerikai (azok mindig nagyobbak) a másik meg ázsiai (azok meg mocskosul kicsik). De országonként is változó, Japánban vettem egy h&m ruhát, és a 38-as volt jó, itthon meg 36-os kell.

2018. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyet értek:)

Egyébként még bolton belül is más a méretezés, pont a h&m-et tudnám mondani - ott dolgoztam is. A h&m-nek meg az ilyen nagyobb ruhaboltoknak tobb markaja is van pl. L.O.G.G, Basic, Divided. Lehet az egyikbol M-es kell, a masiknal meg S-es. Különösen a nadrágoknál

2018. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem,Te fogytán nem a méret változott!🙂
2018. aug. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fordítva látom de esélyesebb hogy én gombolyodtem ki 😁😁😁
2018. aug. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak márkák akiknel igen. Es tuti biztos, mert nem hogy fogytam volna, hanem híztam is. :D Szóval egyre kisebb méretezésű jó rám.


De van márka aminél fordítva van..

2018. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egy rossz hírem van. Vannak boltok, ahol kisebb méretet tüntetnek fel, mint a valóság. Sok nő ugyanis hiúságból aztán ott veszi meg, mert legyezi a hiúságát, hogy ott rámegy a 26-os is, máshol meg nem.

Ezért tenném kötelezővé, hogy mindenhol csak és kizárólag minden méret cm-ben, nem ebben a hülye össze-vissza számozásban, meg betűzésben.

2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

😋 köszi a "jó híreket".

Nem fogytam, nem híztam, nem nőttem vagy mentem össze, és bár nőhöz méltóan hiú vagyok, azért reális is.


Biztos akkor az eltérő méretezés miatt találtam így.

2018. aug. 12. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!