Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén a szigetre kötelező a...

Idén a szigetre kötelező a lányoknak az egyenruha?

Figyelt kérdés

Csak mert 10/8 lányon a következő van:

-Szoknya, vagy rövidnadrág (esetleg ilyen csíkos adidas), lehetőleg minél rövidebb.

-Valamilyen rikító színű felső, lehetőleg melltartó nélkül, akárhogy is álljon az (+esetleg bralette)

-Régi bőr hasitasi

-Csillámtetoválás szem alatt/mellett

-Valami undorító színű lila/fekete/citromsárga színű rúzs.


Vagy idén ez a divat?


2018. aug. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány és nem is járok a Szigetre, de ha belegondolsz, milyen ruhát lehetne felvenni nyáron egy fesztiválra? Hosszú farmer nadrágot? Susogósat? Bőrnadrágot? Az "egyberuha" szerintem nem túl praktikus egy fesztiválon.

Amúgy meg lenge ruhákat gondolom egyrészt a melegre való tekintettel is vesznek, másrészt meg csábítani is akarnak. Vagy azért, hogy felcsípjenek valakit, vagy legalább röhögni a nyálcsorgatókon...

Szóval lehet, hogy egyformának hatnak, de valahol azért megértem.

(Mondjuk a sok és rikító sminket én is utálom.)

26F

2018. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, ilyen melegben tényleg lengében kell lenni, de pl. egy farmersort+trikó/body/egyszerűbb felső már nem jó?


De a csillámtetkó, a nagyon ronda smink és ezek a bazinagy bőr hasitasik (a klasszik eastpaknál kb 3x nagyobb) kikészítenek.

2018. aug. 11. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert amugy mikor vegyenek fel valami extravagansabb szerkot?
2018. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Annyira jó, hogy ennyi szabadidőd van. Töltsd el inkább hasznosabban, ne mások magánéletében kutakodj. Azt vesznek fel, amit AKARNAK. Ennyi. :)
2018. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
A tüdőnadrág biztos kötelező, alacsonyabban be sem engednek.
2018. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!