Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban mennyi időt...

Magassarkúban mennyi időt lehet maximum eltölteni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
5 nap
2018. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a cipő minősége, kialakitasa. Egy jó minőségű cipőben akár reggeltől estig is lehetsz labfajdalom és hamserules nélkül.

Egy rossz cipobol lehet, hogy 5 percen belül kibujsz.

2018. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cipotol es szemelytol fugg... Ha jo minosegu a cipo es meg vagy szokva a magassarkuval, akkor, egyfolytaba hordhatod fajdalom nelkul...
2018. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb két naponta érdemes laposabb lábbelit viselni.


A cipő kényelmessége/hordhatósága pedig a kialakítástól, minőségtől és a saroktól függ.


Egy jóminőségű 5-6cm-es tömzsibb sarkú cipőt szinte észre sem veszel. Míg egy 11cm-es, elől vékonypántos tűsarkú szandál pár órán belül fájdalmat tud okozni.


Ha egésznap magassarkút akarsz viselni érdemes jobb darabokra beruházni.

2018. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen a cipő. Vagy mit akarsz benne csinálni. (Nem mindegy pl, h egy céges vacsorán egy asztalnál ülsz benne órákig vagy pl táncolni is akarsz benne) Nekem többnyire olyan van, ami kényelemes, akár reggeltől estig eltipegek benne, és nem fájdul meg a lábam. De volt már olyan is, ami másfél óra után elviselhetetlen volt, és le kellett vennem. Mondjuk ilyen csak fiatalabb koromban fordult elő, amikor fontosabb volt, h csini, szexi legyen, minthogy kényelmes. Gyakran megvettem egy cipőt, és este már mentem is benne bulizni, és közben derült ki, h nem bírja a lábam. Ami eléggé rányomta a bélyegét az estére, mert vagy kínlódtam benne, vagy pedig levettem inkább, és mezítláb, jobban mondva harisnyában (sosem hordok zárt cipőt, így magassarkút sem harisnya nélkül) folytattam az estét. Sokkal jobb így sem volt, mert a harisnya talpa pár perc után elkezdte megadni magát, a lábam is tiszta retek, meg ragadós lett a kilöttyent italoktól, figyelni kellett, h nehogy üvegszilánkba, vagy cigicsikkbe lépjek.. Egyszer olyan is volt, amikor le kellett venni a cipőmet, h buli végére ellopták. Amikor levettem, betettem egy sarokba, és mikor indultam vna haza nem volt ott. Persze egyáltalán nem bántam...

Így aztán ezek hatására megtanultam, h olyan cipőt húzzak, amit akár reggeltől estig elbír a lábam. Vagy, ha valamiért ez nem lehetséges, és viszonylag sokáig kell cipőben lennem, akkor viszek egy váltó cipőt. Legutóbb egy esküvőre vettem olyan cipőt, ami nem volt alkalmas arra, h hosszú ideig rajtam legyen, így csak a polgári és a templomi ceremoniára vettem fel, utána már cseréltem is át egy kényelmes topánkára..

Egyébként, ha új cipőt veszek, először mindig otthon, vagy esetleg kisebb távokon tesztelem pár napig, és ha úgy látom, h nem lesz probléma vele, csak akkor indulok el benne, valahova hosszabb időre, így mostanában nincs ilyen problémám, h mennyi időt tudok eltölteni egy cipőben..


Jah, meg bár én ezt a részét nem tudom, mert magassarkúhoz mindig húzok harisnyát, vagy harisnyazoknit, de barátnőim mesélték már, h van olyan cipője, ami harisnya nélkül rövid időn belül kikezdi a lábat, viszomt harisnyával jóval tovább hordható.

2018. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint 100 évnél többet még nagyon keveseknek sikerült.
2019. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én napi szinten kb 9-10 órát viselek 8 centis cipőt. Heti 5-6 nap. Persze azért pihentetni kell nap közben, ha az asztalnál ül az ember...
2019. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!