Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azokkal a ruhákkal amikből...

Azokkal a ruhákkal amikből kifogytam és mar nem is divatosak (egyenes szárú farmer pl) mit tudnék csinálni a kidobásom kívül?

Figyelt kérdés

A Vöröskereszt meg a nagyobb szervezetek gyanítom annyi cuccot kapnak, hogy nem tudnak mit csinálni (plusz egy fiatal nem akar olyan nadrágban mászkálni amit már senki se hord, ez nem anyagi helyzet függő - ezt jópár a témával foglalkozó cikkben olvastam, és totál érthető szerintem).

Kidobni viszont utálok bármit is.

A farmerokat leszámítva a többi ruha nem dmúlt, csak hát kifogytam belőlük.


2018. aug. 13. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eladod a neten, bár manapság már nem nagyon vesznek használt cuccot. Vagy ha összegyúlt egy szatyor használt ruha, beviszed a H&m-be és kapsz érte 500 ft-os kupont. Én legutóbb egy adománygyűjtő boltba vittem, Nálunk van ilyen. Onnan szétosztják a rászorulóknak, és akár 1-2 db-ot is átvesznek, és legalább jó célra megy. Rengeted a szegény nélkülöző ember.
2018. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobbakat én is adományboltba viszem, a hordhatatlant meg h&m-be. Ne hidd, hogy nem veszi fel senki, rengeteg a borzasztó szegény ember, aki örül, ha 300 forintért vehet egy olyan nadrágot/bármit, ami nem szakadt és foltos. Pont nem fogja érdekelni, hogy divat e vagy sem, boldog lesz, hogy van mit felvennie.
2018. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sosem hallottam még az adomànyboltokról, mindjárt utána is nézek! :)
2018. aug. 13. 13:59
 4/8 anonim válasza:
Esetleg át is alakíthatod őket. A nadrágból pl készíthetsz rövidnadrágot, a többit meg elviheted varrónőhöz, hogy szabja át a te méretedre.
2018. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bevetettem varrónővel. Szép is lett volna kidobni 30-40 ruhát. 1000-2000 ft-ért beveszi. Kabátot mindent. Szerintem kérdezd meg mennyiért csinálná meg.
2018. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A rövidnadrág nagyon jó ötlet, köszönöm! :) bár sajnos nagyon bővek már rám azok a nadrágok, mivel 20 kg-t fogytam (75-55), de vannak még nagyjából 10 evs trapéznadrágjaim is, azok viszont méretben jók- akkor is kb. annyi kg voltam mint most.
2018. aug. 13. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negyedik választ is, ezt csak most olvasom. Az az igazsag, hogy ezeknek a ruhaknak a tobbsege nem kerult tobbe 2000 ft-nal, ugyhogy nem tudom mennyire erne meg...
2018. aug. 13. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Eladhatod.

Adománybolt.

Ismerősöknek ajándékozás.

Mi a kicsit sérült darabokat meg a kuka tetejére tesszük bezsákozva. Hajléktalanok elviszik azt is.

2018. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!