Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen torna cipőt vegyek...

Milyen torna cipőt vegyek tesi órára?

Figyelt kérdés
Ti milyen torna cipőt ajánlanátok? És milyen tesi nadrágot? De inkább torna cipőt mondjatok. Nem tudom honnan vegyek, és hogy milyet .

2018. aug. 14. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesi nadrág: nálunk kék a kötelező, kék kipsta van mindenkin amit a helyi decathlonban vesz mindenki


Bemész egy sport/cipő boltba és veszel egy neked tetsző, kényelmes terem-, futócipőt.

2018. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Kínaiban megveszed az első fehér színűt.
2018. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet. Nálunk soha nem nézték, hogy ki miben tesizik, csupán annyi volt kikötve, hogy ne legyen kint semmid és tudják benne normálisan, kényelmesen mozogni. Én egy sima melegítőben/cicanadrágban és egy nagy, bővebb pólóban, illetve egy szimpla sportcipőben tesiztem. A többieknek is mindig ilyen és ehhez hasonló ruhájuk volt. Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen cipőt választasz, csak kényelmes legyen. Cipőboltokban, kínaiban tudsz venni. Nem gondolnám, hogy ma még elvárják valahol a klasszik fekete+fehér tornacipőt.
2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terem kosár futó vagy deszkást.
2018. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amilyen számodra a legkényelmesebb. Ez mindkettőre vonatkozik.
2018. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%

A mi volt sulinkban még most is kötelező a sötét színű nadrág+fehér póló:')


Most gimibe megyek, remélem ott ez nem lesz kötelező, legalábbis a polóra nézve, mert utálok olyat hordani tesin. Kényelmetlen, és hiába keresek normálisat, a legtöbb helyen csak olyan van, aminek eléggé ki van vágva a nyaka. Nem éppen hasznos fekvőtámaszozások közben, főleg, ha lány vagy...


Egyébként én a Decathlonban szoktam venni 1-2 hosszú nadrágot. A cipőt is általában ott veszem, egy egyszerű futócipő, ami még nem is olyan horror áru. Pólót meg nem vettem, fent leírtam, hogy miért.

2018. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!