Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben harisnyanadrágot fel...

H&M-ben harisnyanadrágot fel lehet próbálni helyben, próbafülkében?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem, harisnyát nem lehet próbálni.
2018. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak úgy, ha kifizetted és felveszed, persze nem lehet utána kicserélni.
2018. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel lehet, de utána már meg kell venned. Én egyszer már jártam így, h barátnőmmel bekeveredtünk egy cipőboltba, ahol ki volt írva, h mezítlábra nem szabad felpróbálni. Volt ugyan kirakva valami harisnyazokni, de valahogy nem volt gusztusom ki tudja hány, és milyen emberek után abban próbálni, így vettem egy harisnyát, a próba fülkében felvettem (persze az eladó csajszinak mondtam, h mi a helyzet), végig próbáltam amiket szerettem vna (vettem is 2 pár csini cipellőt :D ), majd a végén vittem a harisnya csomagját, és a cipőkkel együtt lecsippantotta azt is.

Viszont, ha már egyszer kibontottad, és felpróbáltad, nem cserélheted ki. Bugyinál, harisnyánál, zokninál, melltartónál így van. De szerintem jól is van így, mert én pl nem szívesen vennék olyan fehérneműt, amit már ki tudja hányan felpróbáltak már előtte.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, én ha új fajta harisnyát akarok kipróbálni (általában ugyanazt a 3-4 márkát hordom, így tudom milyen méret kell), akkor én úgy szoktam, h megnézem a táblázatot, és ami az alapján az én méretem, akkor megveszem azt, meg egyel nagyobbat. Pl ha a táblázat szerint 3-as méret jó rám, akkor veszek egy 3-ast és egy 4-est, így tutira jó lesz valamelyik. A másikat meg ha kisebb neki adom a hugomnak, vagy valamelyik barátnőmnek, ha meg nagyobb, akkor vagy elhasználom télen nadrág alatt, vagy azt is elajándékozom. Így sosem járok úgy, h a kiszemelt harisnya nem lesz rám jó, mert a kettő közül valamelyik tutira jó. Amíg nem így csináltam én is jártam úgy párszor, h ami a táblázat szerint a méretem lett vna az felhúzva kicsi lett, és nem tudtam használni... :/

2018. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bezzeg a turi milyen jó....
2018. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!