Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kivágott nadrágot vehetek fel...

Kivágott nadrágot vehetek fel suliba/gimibe? 17L

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy még sosem volt semmilyen kirító ruhadarabom amit suliba felvettem volna, de most nagyon tetszik egy nadrág csak nem tudom hogy ha térdnél ki van vágva attól még abban járhatok-e suliba? Tényleg nem vagyok otthon ilyen téren, lehet hülyeség a kérdés de azért mégis érdekel. Ilyesmiről lenne szó:

[link]

[link]


2018. aug. 15. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezzel aztán az égvilágon semmi gond nincs:D
2018. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Sok lány van, aki olyan nadrágot húz (suliba is), hogy nem csak a térde látszik...


Amit linkeltél, az elfogadható.:)

2018. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan már, ezzel semmi gond nincsen. Szexi, hordjad nyugodtan. ;)

17/F

2018. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

nekem vallásos gimiben nem engedték, mégis mindig abban mentem. Egy idő után már megunták hogy szólnak mindig.

Ma már az ovisoknak is ilyen van amúgy, még tavaszzal/kora nyáron szembejött velem a járdán egy ovis csoport, és vagy 10 gyereknek lyukas nadrágja volt

2018. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ebben semmi kihívó nincs, sőt, manapság már alig lehet szaggatás mentes nadrágot kapni. Szerintem nagyon jól néz ki, nyugodtan vedd fel, biztos sok más ember is fog ilyesmit hordani.
2018. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt veszel fel, amit akarsz. A tanár tananyagot tanít, nem az öltözködésedet kritizálja.
2018. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, sőt, 2018-ban ez már kimondottan visszafogottnak számít. Volt olyan csaj akin olyan gatya volt mintha elkapta volna egy helikopter rotorja. Van akinek még a bugyija is kilátszott. Ezzel a gatyával semmi gond nincs, használd egészséggel. Szerintem még szexi is. :D
2018. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor ezek szerint nincs miért aggódnom:) Ennél kivágottabbat meg nem is vennék, az már nem az én stílusom, de akkor ezt boldogan fogom hordani!
2018. aug. 16. 00:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Most nyáron alig tudtam elhinni amit láttam! Én combközépig leérő rövidnadrágban és pólóban, mások, de főleg fiatal nők olyan nadrágban amiből kilógott a fenekük alja, szinte majdnem az egész! És ez a városközpontban volt ahol sok a kisgyerek. Oké, nem szégyenlős, de akkor is kicsit visszafoghatná magát én szerintem:/
2018. aug. 16. 09:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz vagy kirívó, semmi rossz nincs benne.

Én sem hordok szakadt cuccokat, de van egy ilyen térdnél lyukas gatyám feketében. Nem szándékosan vettem olyat, hanem mert volt egy fekete gatya, ami tetszett és jó volt rám, aztán észrevettem, hogy ott lyukas, de nem zavart.

2018. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!