Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy reagálnátok ha egy...

Hogy reagálnátok ha egy prémium kategóriás üzletben gúnyosan közölnék hogy itt nincs semmi a méretedre, hiába is szeretnéd?

Figyelt kérdés

Az üzlet dolgozói nagyon készségesek voltak eleinte amíg kiderült hogy az adott darab nem úgy illeszkedik rám “ahogy a tervezték”.

Ami megfelelt volna és kényelmes számomra az túl nagy, nem ileszkedik pontosan a lábfejemre és nem mutat rajtam előnyösen mivel, túl nagy a lábam nő létemre. Ami pedig optikailag megfelelne, az nagyon szoros. De a probléma az hogy túl nagy a lábam és túl széles nő létemre igy itt nekem nincs olyan ami megfelelne. Ezt az üzlet munkatársai mondták a szemembe.

Ilyen szarul régen éreztem magam és nem tehetek róla hogy ekkora a lábam (amin még plasztika se segít). Az egészre még az anyám is rátett egy lapáttal: egyetértett a üzlet munkatársaival, túl nagy a lábam és olyan mint egy hajó az adott cipőben. Nekem ez nem való.

Nem tudom miért kell ilyen nyíltan megalázni, főleg egy olyan üzletben ahol egy pár cipő 120 ezer forint.

Ha nekem kényelmes és számomra tetszik miért gond ha kicsivel nagyobb a lábamon “mint ahogy a nagykönyvben megvan írva”.


2018. aug. 15. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
75%
Panaszkönyv?
2018. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Panaszkönyv, facebook értékelés, levél az üzemeltető cégnek.
2018. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
A panaszkönyvtől sem nem lesz kisebb a lábad és nem is lesz más a választék. Engedd el, szard le.
2018. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nő vagyok 40 a lábam, 1,70 centi magas vagyok. Nem tehetek ről hogy nem kecses kis 37 a lábam.

Ha nekem tetszik egy modell, kényelmes számomra még ha picit nagyobb is akkor miért kell igy viselkedni? Nem olyan a lábamon mint ahogy megálmondták? Mint ha rombolnám a cég profilját, mert nem rám öntötték a cipőt és lúdtalpas is a lábam. Miért kell az önértékelésem lerombolni. 120.000 forintos cipőről van szó.

2018. aug. 15. 21:22
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát, velem a ccc-ben mindig kedvesek voltak a lányok :) Magyarországi viszonylatokat ismerve naivitás elit kiszolgálást várni a puccos boltban. Egyébként az miért megalázás, hogy elmondják, a lábadra nincs jó méretű csuka? De elárulom (mert nekem is picit szélesebb a lábam), hogy nem vagy egyedül a problémáddal. Egyszer Bp-n több cipőboltot végighajkurásztam, közben dumáltam az eladó hölgyekkel és elismerték, sokan panaszkodnak a szűk cipőkre, egyikük bevallotta: a lábát lejárja, mire talál magának valamit. A puccos boltban is tömeggyártott termék van, nyílván ugyanazok a (szűk) méretek készülnek.
2018. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nem értem miért vagy megbantva.

Ha eladó lennék, én is megmondanam a kedves vevőnek, hogy itt semmi nincs neki. Persze csak ha kérdez (mert lehet nem magának vásárol. )

Most mi értelme lenne, hogy hagyjam veggkerdezni egy XXL méretű nőt egy olyan boltban ahol csak s-m méretű cuccok vannak? Ha azt mondom itt semmi nincs neki mi a sértő benne? Jobb ha mindenre azt mondom hogy hát ebből pont nincs?

Szerintem értékeld hogy őszinte volt veled az eladó. Szarul áll és kész.


A minimalberen felül általában jutalékot kapnak a forgalom után az eladók a ruházati jellegű boltokban. Tehát ha lebeszel egy drága ciporol, valószínűleg jóindulatú (meg ha nem is annak erezted) és saját magával szúrt ki.

2018. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha nő vagy és 120 ezres cipőket veszel, miért vásárolsz még az anyáddal?

Amúgy meg, az üzlet munkatársai arra vannak betanítva, hogy ezt mondják, és segítsenek megkeresni ami tényleg jól áll, azt akarják, hogy a vásárló jót válasszon, és ne azt vegye meg ami neki nem áll jól. Ez nem megalázás.


Ettől függetlenül ha neked úgy tetszik, hát miért nem vetted meg?

2018. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Miért vásárolok anyámmal?

Velem volt ma a belvárosban.


Senkit nem kellene bántani hogy túl nagy a lába ez olyan mint ha azt mondaná maga túl sovány/kövér ehhez a ruhához. A lábméret nem is súly, hogy változtatható lenne.

2018. aug. 15. 21:57
 9/24 A kérdező kommentje:

Vass cipőről van szó Budapesten a Haris közben.

Prémium kategóriájú, kézzel készült cipők.

2018. aug. 15. 21:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban gúnyos volt az eladó, ahhoz lett volna pár keresetlen szavam.

Ha viszont normális hangnemben közlik, hogy ez nem az én üzletem, akkor megköszönöm, hogy nem tukmált rám drágán egy hordhatatlan darabot.

2018. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!