Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kivehető fogszabályozó jó?

A kivehető fogszabályozó jó?

Figyelt kérdés
Nekem az van kb már egy éve. De én nem ilyet szerettem volna. Hanem rögzített fogszabályozót. A fog orvos akihez járok az pedig nem csinál olyat. Csak kivehtős fogszabályzót. Kinek van még ilyen ki vehetős? Nem volt olyan drága , a rögzített azt mondta olyan 400 ezer forintba kerül. Hát akkor biztos azért olyan drága mert az a jó. Szerintem ez a kivehetős nem is jó. Változott tőle a fogam. De szerintem nem olyan jó mint a rögzített.

2018. aug. 16. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Véletlen volt hogy szépség divat öltözködés kategóriába tettem.
2018. aug. 16. 09:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind a kettő, a kivehetőset utáltam, lósz*rt sem ért. Az állandó jobb, igazából miután megszokod kényelmesebb is, persze az eleje nem leányálom én enni is alig tudtam úgy fájt az egész fogsorom. Ha bármit tudni szeretnél még erről nyugodtan írhatsz privátban mer van tapasztalatom sajnos bőven :D több mint 3 évig voltam fogszabályzós
2018. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen rendbe jött a fogsorom a kivehetőstől, pedig eléggé furán álltak a fogaim. Kb. 3 évig hordtam amúgy.
2018. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik haverom hordja, én sem nagyon láttam változást rajta(bár annyira nem figyeltem a fogsorának állását), de Ő is mondta, hogy sz*rt sem ér, nem is változott szinte semmit. Szerintem kb. olyan 2 éve hordja. Azt tanácsolnám, hogy menj el másik orvoshoz, aki tud felrakni neked rögzítettet, mert annak van igazán értelme.

17/F

2018. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt/van 3 felé

Nem tudom hogy magánhóz jársz e vagy nem én ahoz járok és nekem ott volt 200E Ft az alsó fogszabályzóm (gyanítom hogy neked akkor felül alul van ha 400E lett volna) és az állandó volt de mivel azt már levette mivel már csak az úgy mond "utolsó" fogszabalyzó kell ami megtartsa a fogakat hogy ne döljenek el így az nekem kivehető és hát én se nagyon szeretem.. Folyamatosan be-ki kell venni (nekem már csak éjszaka kell hordani) + van hogy 1 napokat kihagyok hogy nem teszem be és utána olyan idegesítő hogy bent van a számba hogy fuh

Szóval nem is értem minek van ilyen kivehető nagyon irritáló szóval jobban jártál volna avval amit nem kell kivenni

(Sok felesleges ízét leírtam de benne van azért az is amit akartam:))

2018. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nem használt a kivehetős, pedig sokáig azt hordtam. Az állandónál kb fél év után már látható volt a változás, most lesz nemsokára, hogy másfél éve az van rajtam, és már nagyon szépen állnak a fogaim.

Én nem magándokinál csináltattam, kb 80-100k ft volt.

2018. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!