Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyberuha, szoknya vagy nadrág?

Egyberuha, szoknya vagy nadrág?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 14:00
 1/7 anonim válasza:
40%
Szoknya. És top. Persze csak ha csini vagy.
2018. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
36%
Rövidnadrág + crop top.
2018. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Alkatodtól függ
2018. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hová, milyen alkalomból.

Simán hétköznap számomra a nadrág a preferált darab, de nyáron gyakran hordok ruhákat. Szoknyám kevés van, azokat alkalmakra hordom inkább.

2018. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyberuha vagy nadrág. Szoknyához én nem tudok öltözni. A nadrággal nagyon könnyen boldogulok, a ruhákban meg imádom az egyszerűségüket. Nyáron csak felkapod mellé a szandálod és mehetsz is. Ősszel-télen meg elég egy vastag fekete harisnya és bokacsizma.
2018. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyberuha, vagy fekete szoknya.
2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron egyberuha, sokkal kényelmesebb maga az öltözködés is, meg szellősebb is. De nem a passzos testhezállót viselem, hanem a jó lenge darabokat azok a legkényelmesebbek ilyen meleg időkbe én szerintem. A testhezálló egyberuhákat maximum bulikba veszem fel, vagy olyan alkalmakra amire kifejezetten ilyen fazonú ruhát húzok fel, de ez nálam ritka. Amikor már hűvösebb maximum 20 fokos idők jönnek akkor szoknyát hordok szinte mindig, egy megfelelő vastagságú harisnyával és ennyi. Nadrágot én alapból ritkán hordok, számomra kényelmetlen a mozgásban, meg alapból szerintem jól nézek ki, meg szép formás lábaim vannak amit kár nadrággal takargatni, főleg hogy most nem csak a kinézetemre hivatkozzak, de nekem kényelem miatt előnyösebb egy szoknya mint nadrág. Hideg időkben de még nem kemény mínuszokban akkor jó vastag harisnyával viselem a szoknyáimat.

A szoknyához bármilyen felsőt feltudok venni főleg a fekete, vagy sötétebb színű egyszerű szoknyához.

Télen mondjuk szoktam hordani kötött vagy vastag anyagú hosszított aljú felsőket ami olyan mint egy egybe ruha de mégsem igazán az. Azokat vagy vastag harisnyával viselem vagy leggingsel inkább.

2018. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!