Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő cipőkről egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


Túl magas vagy belefér?

Nem vagyok kislányos, kinézek annyinak, amennyi vagyok vagy 1-2 évvel idősebbnek is akár. Őszre/télre néztem a cipőket, van egy 5 cm-es bokacsizmám, tavaly is azt hordtam meg tavalyelőtt, de szeretnék egy másikat is, ami kicsit magasabb. Amiket linkeltem, 8 centisek.

Szeretem a magassarkúkat, tudok is bennük menni és sajnos elég alacsony vagyok (162-163 cm), ezekben legalább normális magasságom lenne. Utálom, hogy alacsony vagyok...

Szerintem nem túlságosan magasak, nem kihívóak, csak érdekel a ti véleményetek is, nem akarom, hogy az utcán kinézzenek vagy valami.


2018. aug. 16. 15:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem valami fekete/szürke nacival elég jól állnak
2018. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól néznek ki, még belefér.
2018. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magasabb szárú bokacsizma aranyos. A másik nem tetszik bokánál, de ez csak egyéni izém, nem jönnek be az olyan szabásúak.

Nem sok, nem is túl magasak, a sarkuk vastagsága miatt kényelmesek is az ilyen jellegű cipők.

Viseld bátran :)


Az viszont hülyeség, hogy alacsony vagy. Kb az a női átlag magasság kishazánkban amit te is képviselsz.

- Egy "alacsony" sorstársad

2018. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán belefér, de nem parázol, hogy télen csúszni fogsz bennük? Nekem tavaly egy csizmám volt télre, egy deichmannos magassarkú, ami szuper meleg és kényelmes volt, de iszonyat csúszott, konkrétan már kis szögeket vertem az aljába, hogy legyen fogása a havas úton...
2018. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jók, ha jól érzed magad bennük (nekem az első jobban tetszik, de a második kényelmesebbnek tűnik)
2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Akkor majd valamelyiket meg fogom venni.:)
2018. aug. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!