Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesz meg magának valaki...

Miért vesz meg magának valaki egy csomó ruhát, de mégse hordja őket?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel sokszor eljárunk plázázni, vásárolgatni, illetv, ha rendel magának valamit, mindig megmutatja, hogy mit gondolok róla. Viszont nem igazán hordja őket, van, hogy egyszer felveszi egy szezonban, és aztán hordja a régi ruháit, amik sokszor nem is tükrözik a stílusát. Mikor mondtam egyszer neki, hogy van egy olyan szép azúrkék blúzod, miért nem veszed fel többször, nagyon jól is áll, erre az volt a válasz, hogy várja, hogy tönkremenjenek azok a ruhái, amiket nem szeret. Ezt csinálja évek óta. Mi értelme ennek?
2018. aug. 17. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
mi értelme annak, hogy az állítólagos barátnőd ruhatáráról kérdéseket irogatsz ki?
2018. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nagyon jó érzés vásárolni. Az az egyik legjobb érzés, amikor megveszed a ruhát és hazaviszed. Onnan már csökken az az öröm. A másik dolog pedig az, hogy lehet, hogy a boltban tetszett neki, ott merészebben válogat színek, formák, szabások között, de otthon már úgy van vele, hogy nem veszi fel utcára/városban/munkába/iskolába mert túl merész, túl egyedi/feltűnő. Tehát már nem úgy tetszik neki, mint a boltban.

17/F

2018. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt problémája soha azzal, hogy feltűnő lenne, mivel mindig az, és ezt élvezi is. Az anyukája is mondta, hogy a legszebb ruháit a szekrényben tartja, és alig hordja.
2018. aug. 17. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi értelme.

Sok a felesleges ideje és pénze.

2018. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy beleesik gyakran ő is abba a hibába mint én, hogy a próbafülkében még tetszett magán a ruha, viszont később már nem szívesen vette fel sehova, mert vagy nem állt úgy rajta, vagy kényelmetlen volt. Sajnos én is jártam így nem egyszer.
2018. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!