Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is ekkora szenvedés az...

Másnak is ekkora szenvedés az acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Vettem egyet amire már nagyon régóta gyűjtöttem, iszonyatosan szép szerintem, viszont rettenetes hordani. Nem tudok benne normálisan menni, pedig már gyakoroltam itthon párszor. Egyszer hordtam eddig utcán viszont nem húztam meg eléggé a cipőfűzőt és véresre törte a sarkam. Kezd kicsit elegem lenni belőle, de nagyon szeretem és nem lenne szívem eladni. Én szerencsétlenkedek vele annyit vagy másnak is ilyen volt elsőre? Később megszokom?
2018. aug. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Én már 30 év alatt megszoktam, fél életemet abban töltöttem, napi 10-12 óra munka és 10-15 km gyaloglás se probléma.

Van utcai cipőm és bakim is acélbetétes, azzal sincs gondom.

Vegyél bele zselés talpbetétet, és ne vékony zoknival hordd.

2018. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!🤗
2018. aug. 18. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Önkínzó vagy?


Minek hordasz ilyen szhart ha csak nem munkavédelemre kell?


A bakancsok kazánfűtésre valók maximum,ha kényelmet akarsz akkor sport vagy bőrcipő jöhet szóba.

2018. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Téged kéne kazánfűtésre használni. Ha nem tudsz hasznosat írni, inkább ne válaszolj.
2018. aug. 18. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Be kell törni... utána kényelmes lesz. De amíg be nem torod szar lesz
2018. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
41%
Hát ez ilyen, majd ha betöröd, jó lesz. Hordd először csak 10-20 percekre, vegyél fel bele vastag zoknit. Idővel megpuhul a bőr és tök kényelmes lesz. Ha most elkezded, őszre mire kell, simán betörik.
2018. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Először csak lakásba hord kicsit aztán rövidebb sétákra elmehetsz benne.
2018. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!