Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Ti hogyan reagált...

Csajok, nők! Ti hogyan reagáltok, ha egy másik nőnek sok ugyanolyan ruhája van, mint nektek?

Figyelt kérdés
Elég fura helyzetben vagyok, 25 éves vagyok, kisvárosban élek, ahol kb 2000-2200 ember él, és természetesen mindenki ismer mindenkit. Most fejeztem be az egyetemet, és bejelölt ismerősnek az egyik csaj, aki pár utcával arréb lakik, megnéztem a képeit, és elégge ki voltam akadva, van legalább 5-7 ruhadarbja, ami pont ugyanaz, ami nekem van (kék ing, fehér rövidnadrág, neon pink hosszú szoknya, 2 magassarkú, egy sötétkék ruha, fehér fürdőruha). Mivel neki vannak képei a neten, nekem nem ezekben a ruhákban, nem is igazán merem hordani őket, mert azzal vádolna meg, hogy tuti, hogy utánzom őt, mivel az a típusú csaj, aki azt hiszi, hogy mindenki irigy rá. A városunkban más csajok, nők nem igazán vásárolnak, szóval más nem hord ilyeneket.
2018. aug. 20. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy kezeljem ezt?
2018. aug. 20. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel ki mit gondol rólad? Hordd ha tetszik, akárkin van. Egyébként amiket felsotoltál, nem olyan egyedi ruhadarabok, hogy ha máson látod, biztos utánoz
2018. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen ruhadarabok minden második nö szekrényében megtalálhatóak, emiatt fölösleges ilyen hisztit csapni!
2018. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A ruhatáram jó része basic, szóval rengeteg cuccom van, ami rajtam kívül ezer meg egy embernek. Pl. magasderekú Levis short, fekete Birkenstock, fekete Martens bakancs, fehér, bőr sneaker. Cloud goggle szemüvege is sokaknak van, nekem is jópár színben. Akkor vicces, mikor a pasimmal öltözök véletlenül össze.

Amiket te írtál, azok is teljesen alap darabok (kivéve a neon szoknya), teljesen rendben van, hogy majdnem vagy teljesen egyforma darabok. Tömeggyártott ruhákat hordunk, sajnos az elmúlt évszázadban ez így alakult. Ha más a hajad, stílusod, ahogy hordod őket, nem fog másolósan hatni. (Pont ilyesmiről láttam egy videót, hogy odaadtak több embernek egy farmert és fehér pólót, hogy vegyék fel úgy, ahogy ők hordanák és mindenkin teljesen máshogy hatott.)

2018. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, hogy alapdarabok, semmi extra nincs bennük, de ugyanaz a ruhanemű, nem hasonló, hanem pont ugyanaz, s mint már említettem a környezetünkben más nőn nem láttam még ilyen ruhaneműket.
2018. aug. 20. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Értelmes ember nem foglalkozik ilyesmivel.
2018. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
25 evesen komolyan ez a legnagyobb problemad?
2018. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan olyan ruhában mentünk be dolgozni a kolléganőmmel.

Jót nevettünk rajta. Ennyi. Volt aki megkérdezte, hogy ezt direkt hoztuk e össze

2018. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Ebből csak a nők csinálnak gondot egyedül.


Ha körbenézel egy esküvön vagy szinházban akkor láthatod , hogy a férfiak szinte egyenruhában vannak mindegyik ugyanúgy néz ki és mégsem sikítozik..

2018. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira dedos.
2018. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!