Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is változó a ruhaméret?

Nektek is változó a ruhaméret?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok fiú 17 éves. Sportolok elég nagy a vállam meg minden.. de például legkisebb méretű nadrág a jó nekem és blúzba S a méretem de van olyan kabátom vagy dzsekim ahol az M kell,mert az S szorít s van olyan dzsekim is ahol az S jó, nektek is így változik?

2018. aug. 20. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel mindenki így van. Márkánként változik a méretezés, más ruháknak pedig eltér a szabása.

Az alsó-felső test mérete is eltérhet. Ha alkatilag széles a hátad/vállad kapásból nagyobb felső kell még akkor is ha kis csontos vagy semmi izommal.

2018. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
177cm, 66kg, 17 éves fiú vagyok. Nekem M a méretem, de van olyan pólóm, amelyik XL-es és jó rám, sőt van, hogy egy márkán belül van két M-esem és az egyik vállban rendesen kicsi a másik pedig rendesen túllóg és hosszban is hosszabb. Cipő méretezésben is van amikor 42-es papucs a jó, de van 44-es papucs is. Van, hogy cipőben 44.5-ös pont jó máskor az már kicsi. Adott márkán belül van 44-es és 43-as cipőm, mindkettő ugyan úgy passzol. Nem csak hogy márkánként, de még márkán belül is változó a méretezés, kivéve mondjuk a Levi's-t, az általában nekem mindig M-es, a farmer pedig 30-as hosszúság és általában 30-32-es derék.
2018. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

168 centis, 54 kils nő vagyok.


Van M-es ruhám, és hajszálra ugyanakkora XS-es is, sőt, a kabátom L-es.

2018. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, régebben M és XL között folyamatosan ingázott a méretem, de néhány S- es darab is jó volt rám. Aztán lefogytam, de ingázni ugyanúgy ingázik, XS és M között, bár átlagban az S jó rám, aztán van, amiben kényelmetlenül szűk, míg van, amiben túl nagy...

És előfordulhat ez nálam egy üzlet választékából is. Úgyhogy igen, ez szerintem mindenkivel így van.

(Aztán ott van a cipő is, nekem az is ingadozik 37 és 39 között.)

2018. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!