Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lyukas lesz egy zoknitok {...

Ha lyukas lesz egy zoknitok { attól függ milyen nagy lyuk rajta zoknin v ruhán}, vagy bármilyen ruhátok akkor megvarrjátok vagy kidobjátok?

Figyelt kérdés
Ti megszoktátok varrni a zoknijaitokat v ruhátokat? vagy kidobjátok?

2018. aug. 22. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
3 hétig hordok egy új zoknit, utána kilukad, és még 3 évig hordom. Otthon, meg olyan napon, amikor nem kell mások előtt cipőt levetni, bőven megfelel. Kicsit gazdaságtalan lenne a lukas zoknikat nem használni. A luktalan zoknikat flancosabb helyekre tartogatom.
2018. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én ki szoktam dobni.
2018. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A zoknikat kidobom (szerencsére iszonyat ritkán lyukadnak ki, pedig házon kívül nyáron is mindig hordok), ha ruhán olyan helyen lesz lyuk ami nem látszik és menthető, azt megvarrom - de ez szintén nagyon ritka
2018. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Engem megtanítottak varni. Ha szabni is lett volna kedvem türelmem....


Én megvarrom ami kiszakadt. Szépen dolgoznom, van olyan ruhám, ami felakadt, csúnyán szakadt, de szépen el lehetett dolgozni. Két gyerek mellett hasznos tudomány...

2018. aug. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam varrni, ha lehet.
2018. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ruhákat megvarrom, ha szépen megoldható. Esetleg varrónőhöz is elviszem. Volt olyan nadrágom aminek a cipzárja adta be a kulcsot kb 600ft ért megcsinálta. Megérte, jóval olcsóbb mint újat venni az amúgy hibátlan naci helyett.


Zoknikat inkább kidobom, kivéve ha drágább/különlegesebb akkor teszek egy próbát a varrással.

2018. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem durva pazarlásnak tűnik egy jó zoknit kidobni, csak azért mert egy kis lyuk lesz rajta. Egy kicsit ledöbbentem, hogy mások kidobják.


Mindig, minden zoknit megvarrok. A nyomát nagyon keresni kellene, hogy látszódjon. Amikor már az anyaga is elvékonyodik, átlátszik, na akkor már kidobom, mivel csúnya is meg már nincs is mihez varrni. Sokszor egy új zokni is kilyukad varráshiba miatt, azokat még sok évig lehet használni varrás után.


Aki ilyenben gondolkodik ajánlom, hogy egy rossz villanykörtét dugjon a zokniba és így nagyon könnyen megvarrható.

2018. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!