Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok vagy inkább...

Ti hordanátok vagy inkább eladnátok az ilyen ruháitokat? Megvennéd azt a ruhát ami szerinted nem a te stílusod de tetszik és jól áll? Félsz az ismerőseid véleményétől, kritikájától ha valami újat viselsz?

Figyelt kérdés

Elég sok ruhám van de annak is csak a felét hordom kb mert a többit “nem merem” felvenni. Ha megyek vásárolni is van hogy azért nem veszek meg valamit mert nem az én stílusomnak érzem viszont nagyon nagyon tetszik.



Te megvennéd azt a ruhát ami szerinted nem a te stílusod de tetszik és jól áll?

Inkább hordanád vagy eladnád azokat a ruháid ami tetszik de “nem mered” felvenni?

Félsz az ismerőseid véleményétől, kritikájától ha valami újat viselsz?



2018. aug. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor hogy ne lenne a stílusom? Csak olyan ruhát hordok ami tetszik és jól érzem magam benne. Mondjuk elég visszafogott a stílusom, szóval nem szólnak meg érte, de amúgy nem érdekelne ki mit gondol.
2018. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki.Vegyél fel egy olyan ruhát,ami Neked tetszik!

Ne érdekeljen más véleménye.

2018. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán felveszem,ha nekem tetszik akkor mások véleménye nem nagyon érdekel.
2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
93%

Ha egy ruha tetszik magamon, akkor az én stílusom. Olyan van hogy a ruha jól néz ki és jól is állna de semmi pénzért nem venném meg mert nem illik hozzám, emiatt nem is tetszik magamon. Olyan ruhám nincs amit ne mernék felvenni, a ruha azért van hogy hordjam és igazából senki véleménye nem érdekel, sem idegeneké, sem a családtagjaimé.

Egy kivétel van, a formaruha (= elegáns szoknya és blúz, blézer konferenciákra), na az semennyire sem a stílusom, de kell időnként viselni akkor is ha nem tetszik. Persze olyat veszek ami jól néz ki meg jól is áll de ha ezekben meglátom magam, úgy érzem hogy az nem én vagyok és veszem is le amint lehet.

2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *zoé* ***** válasza:
100%

Szia, megvenném.

A 2.kérdésed nemigazán értem.

Nem, nem félek, de ha a magamró alkotott vélemény nem egyezik pl barátnőmével,zavarni szokott.

2018. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem az én stílusom az nem tetszik, még akkor sem ha amúgy jól áll. Így meg sem veszem.

Mások véleménye meg nem érdekel.

Olyan ruháim vannak ami tetszik, tetszik, de nem igazán hordom mert van sok ezerszer jobb amiért hamarabb nyúlok. Ezeket tárolgatom, eladni sajnálom.


Ha tetszik és már ott lapul a szekrényedben viseld nyugodtan.

2018. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!