Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek milyen...

Lányok, szerintetek milyen ruhákat hordjon egy férfi, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Milyen színek, milyen póló, nadrág stb... Szerintetek, hogy kéne felöltözni egy férfinak, hogy jól nézzen ki? (Ez sokban függ a testalaktól meg kórtól szóval nézzünk egy viszonylag vékony, magas 18 éves fiút) Légyszíves írjatok életkort is.

2018. aug. 23. 22:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Legyen saját stílusa és ne más rágja a szájába, hogy mi néz ki jól rajta.
2018. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rikító színeket érdemes kerülni, inkább barna, kék, fekete, fehér, natúr színeket tudok elképzelni egy felnőtt férfin. Farmer egyszínű pólóval szerintem jó választás hétköznapra, ha kicsit elegánsabb a stílusod, akkor egy ing. Egy fiú barátom kapucnis pulcsikban járt hatalmas mintákkal rajta, nagyon rosszul állt neki, kövérítette is, kicsit igénytelen hatása volt. A 20-as évei elején lecserélte ingekre, azóta sokkal jobb a megjelenése.
2018. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%
Kockás ing vagy egyszínű kék vagy fehér barna pólók bővebb farmer magas szárú cipő
2018. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek sokat segíteni, ha nem az ellenkező nemnek való megfelelés tengelyére húznád fel a stílusod. Az önálló, magabiztos, autonóm férfi ilyet nem csinál.

De hogy tényszerű tanácsokkal is segítsek:

Ha a magas, vékony alkatod szeretnéd ellensúlyozni akkor bőrdzseki. Vállban többnyire szélesek, derékban keskenyek, azaz deltásít. Réteges öltözködés is hasznos lehet, ugyanis tömeget ad a felsőtestednek.

Egy érdekesebb szabású nyak rész egy pulcsin is hangsúlyt adhat a felsőtestnek.

Mostanában mennek a 90es évek cuccai, szóval ha tetszik viselj farmer kabátot, ugyanis az anyaga tömeget ad.

De a lényeg, hogy ezekkel csak az alkatodnak megfelelően tudsz „ideális” képet festeni. Megette a fene, ha te másképp öltöznél. A lényeg, hogy komfortosan érezd magad a cuccaidban és azt közvetítsd vele amit te szeretnél. Szóval akár semmibe is veheted az ilyesféle dolgokat:D

2018. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű poló és farmer
2018. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinézettől és természettől is függ.
2018. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot fogadj meg, semmiképpen ne hordj olyat ami kényelmetlen, diszkomfortos!

Egy embernek a kiállása az, ami végül igazán számít, az egézet teljesen romba tudja dönteni, ha rosszul érzed magad vagy feszengsz.

Nagyon szeretem, ha egy fiú elegánsan öltözködik, de fontos, hogy ez belőled fakadjon, csak akkor öltözz fel így, ha úgy érzed, hogy tudsz benne oldott lenni, természetesnek érzed.

Van, akinek nagyon jól áll a kalap, én speciel odavagyok érte, de hogy pontosan milyen fazon, azt neked kell kikísérletezni.A farmerdzseki is tud adni egy stílust, a kérdés az, hogy éppen milyen benyomást szeretnél kelteni magadról. Szerintem mindenképpen érdemes legalább kipróbálni.

Cipőre is figyelj, egy nem túl kopott edző- vagy tornacipő teljesen rendben van, de például a szandál nagyon sok mindenkin előnytelenül hat.

Egy jó napszemüveg (ami illik az arcformádhoz, kényelmes stb.)sokat segít, de ne válj vele nevetségessé, visszatetsző tud lenni, ha valaki három napja zuhogó esőben, meg bent is viseli. Szóval mindent csak mértékkel!

Amit még igénytelennek tartok, az az izompóló, ha engem kérdezel, szerintem kerüld, de el tudom fogadni, hogy van akinek tetszik.

Egyébként (ne kövezzetek meg!) nálam az 'elegáns' fogalomba még simán beletartozik a farmer, és szinte mindenkinek jól áll, de ez csak az én véleményem.

Jó még, ha tesire beszerzel valami normális ruhát, ez nem minden osztálytársamnál szokott így lenni, Dechatlonban jók szoktak lenni, de persze nem a márka a lényeg, hanem, hogy ne legyen túl slampos.

Nagyon jó volt látni, hogy egy fiú foglalkozik ezzel, ad rá, ha még bármi kérdésed van, írj privit!

16/l

2018. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármit csak ne a tököd alatt legyen a nadrág alja..
2018. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!