Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mennyire kedvenc ruhadar...

Kinek mennyire kedvenc ruhadarab a harisnya? Mennyire tartjátok nőiesnek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem a kedvencem nagyon, hogy nőies e?

Inkább uniszex.

2018. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kedvencem, gyakran hordom. Elvileg nőies, annak tartják.
2018. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor veszem fel a nagyon muszáj,Én nem szeretem.
2018. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Utálom. Hordom, mert néha szoknyát is viselek és meztelen lábakkal nem bírom elviselni, ezért muszáj harisnyát hordanom. Szerintem jól is néz ki. Ugyanakkor borzasztó viselni, legalábbis én nem szeretem. Nem a legolcsóbb, leggyengébb harisnyákat szoktam megvenni, de nekem még így is gyakran felfut, kiszakad. Gyakran beleakad a körmömbe, a székbe/padba/akármibe amire leülök és olyan is előfordult már, hogy más szakította ki véletlenül (tömegben). Testszínűnél a színt is nehezebb eltalálni, ami pont jó és nem túl sötét/világos. A mosdóban sem kényelmes lehúzni, felhúzni, macerás.
2018. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte csak harisnyát, harisnyazoknit hordok. Mert szeretem. Szerintem az egyik legnőiesebb ruhadarab.

30/n

2018. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoknyával, ruhával viselve nőies. Bár maga a harisnya annyira nem, mert sokszor a hideg ellen veszem fel nadrág alá ha már nagyon hűvös idők vannak, meg a párom is viseli, mivel ő télen, nyáron a szabadban dolgozik 90% ban és hidegbe neki ez vált be a kényelem miatt is.

Én gyakran hordom szoknyával, csak nyáron nem viselem amikor jó meleg van.

2018. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem szeretem, de ha hűvösebb van, akkor praktikus.


NEM kérek privátot semmiféle láb- és hareszfétises majomtól!

2018. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!