Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a stílusnak a neve?...

Mi ennek a stílusnak a neve? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



[link]



[link]



2018. aug. 24. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

1. Kép: hipszter. Kiderül abból, hogy nagy sál, retros-turkálós hatású farmershort, harisnya shorttal (alteres cuccok jellemzője ez, pl. hipszter, grunge). Max annyi, hogy kicsit a nőcis oldaláról fogta neg a hipszterséget, ezért a bokacsizma meg a fekete bőrdzseki.

2. kép: letisztult, minimalista. Néhol nőies eleganciával, a piros képeken pedig extravaganciával kombinálva.

3. kép: nőiesen alteres csajok. Indie rockerek, hipszterek.

4. Na ezen minden van, ugyanaz is van mint a 3. képen, de ezen kívül grunge, rocker sőt punkok.

5. Ezen a linken nem nagyon van bármi is. Szerintem ezt meg a másodikat rosszul linkelted.

2018. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt sajna nem tudom, h mi a stílus neve, bár igazából nekem ez annyira nem is számít, h hogy hívják. Ha kicsit lazítani akarok az öltözékemen (ami alapjába véve elég csajos és elegáns), akkor én is hasonló cuccokat veszek fel. Mondjuk én a rövidnacit inkább szoknyával helyettesítem, és harisnyából sem a feketét részesítem előnyben (mivel optikailag vékonyítja a lábam, aminek az már nem hiányzik, mert egy picit így is lehetne vastagabb, mert sokszor túl vékonynak tűnik.. :/), hanem inkább a testszínűt. A cipők kb stimmelnek, bár én Converse-t is sokszor húzok. Talán egyedül ezeket a tipikus edző cipőket nem szeretem utcára hordani, de volt már ilyenre is példa. Vannak hasonló cuccaim, de sosem jutott még eszembe, h ez milyen stílus. Igazából már jó ideje nem a divatot követem, hanem a saját ízlésemet. Nem is szeretem, ha beskatulyáznak. Főleg az öltözetem alapján. Pl zenében is szinte minden stílusból van olyan, amilyet szeretek, az elekteonikussal kezdve a rockon át az alternatívon keresztül a hip-hop-on át kb bármelyik irányzatból van ami tetszik. Talán a mulatós, és a D'n B az ami egyáltalán nem jön be. A ruháim alapján meg amiben legtöbbet vagyok, sokan pláza3.14csának tartanak, mert szeretek csajos dolgokban lenni. Főleg szoknyákat, egyberuhát, passzos felsőket, blúzokat, topokat viselek. Cipőből legtöbbször balerinát, magassarkút, körömcipőt, nagy ritkán szandit (egy van csak, nem szeretem utcára felvenni) van vagy 25 pár ilyen cipőm, különböző színekben, és dizájnban. Szeretek csinosan felöltözni, bár néha jól esik lazítani picit, ilyenkor hasonlóan öltözöm fel, mint ahogy a linkelt képeken. Bár (ebben igaza van az előző válaszadónak), ilyenkor is szeretem picit csajszisabbra venni a figurát, így a harisnya nálam alap, az eléggé ki tudja emelni a nőiességet, ahogy sejtelmesen meg-megcsillan a lábon....

Amúgy mkst komolyan kérdezem, h van ez a stílus, amik be lettek linkelve. Ha én pl csak annyit változtatok valamelyik szetten, h rövidnaci helyett szoknya (hosszra ugyanakkora) és nem fekete a harisnyám, akkor az már másmilyen stílus lesz?! Csak mert kíváncsi lennék, ugyanis gimis korom óta nem követem a trendeket, stílusokat, nem akarok 12 egy tucat lenni, így néha elég szokatlan dolgaim is vannak, ami picit sem átlagos... Pl a szandimat is harisnyával hordom (vékony orrerősítés nélkülivel, ami szürkület után nem is látszik, mégis sokmindenki gáznak tartja. Vagy múltkor pl egy rockbuliba elmentem egy szürke-rózsaszín hello kittys egybe ruhában, törtfehér harisnyában, és rózsaszín vászon topánkában. Sok furcsa tekintettel találkoztam azon az estén, hiszen elég feltűnő jelenség voltam a sok fekete ruhás, láncos bakancsos halálmadár között. A legtöbb nőiesség amit láttam néhány fekete harisnya (ami nem volt szanaszét szaggatva), egy-két szexisebb fűző, esetleg fekete selyem, vagy olyan harisnya szerű anyagból kesztyű. Néhány csajszival váltottam pár szót, azt hitték a pasim miatt mentem a buliba (nem is volt pasim :D). Aztán elmagyaráztam, h a banda miatt mentem. És ezután, mikor a stílusomat firtatták, azzal "védekeztem" h a rock ugye arról szól, h lázadunk a rendszer ellen... Itt mi van?! Mindenki kb egy kaptafa, fekete ruha, bakancs vagy dorco, láncok, bőrök, kendők stb. Mert ugye itt ez a szokás, ha úgy tetszik "rendszer". Én pedig nem teszek mást, csak lázadok a rendszer ellen azzal, h csini, picit kislányos hatású ruhában vagyok... Volt egy lány, aki szerintem megértette a lényeget.

Szerintem felesleges bekategorizálni magunkat, és másokat öltözet (meg bármilyen külsőség) alapján, mert szerintem az ember ízlése, stílusa folyamatosan csiszolódik, változik, és bele lehet bolondulni, ha mindennek új nevet találunk ki.

2018. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Köszönöm szépen, igen a linkelgetést még gyakorolnom kell :D

2. válaszoló: köszönöm a kisebb regényt, bár a kérdésemre nem nagyon válaszoltál, ehelyett inkább kérdeztél helyette másikat, amire viszont nem szeretnék/tudok válaszolni mert én sem vagyok képben a stílusok neveivel. Egyszerűen azért szerettem volna megtudni ennek az öltözködési formának a nevét, hogy ha beírom Googleba, egyszerűbben találhassak olyan ruhadarabokat, amiket megvennék, ezzel megspórolnék egy csomó időt, vagy esetleg új boltokat is felfedezhetnék. Köszönöm azért a választ. :)

2018. aug. 25. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Stílus neve: átlagos tinédzser lányok stílusa
2018. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne az átlagos stílus. A legtöbb tinédzser feszülős, extrarövid sortokat hord, haspólóval. Nem rémlik, hogy lett volna ilyen a képek között.
2018. aug. 25. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor átlagos fiatal felnőtt stílus?
2018. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!