Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2018 őszi Glamour napok mikor...

2018 őszi Glamour napok mikor várhatóak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

[link]

Nem értem az ilyen kérdéseknek mi èrtelme! Hamarabb megkereshetted volna, mint ahogy kiírtad ezt a kérdést!

Pontosan 40mp alatt megkerestem! 🤦‍♀️

2018. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Kedves első, ez egy tavalyi cikk.


Várhatóan október 11-14-ig lesznek :)

2018. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, csak most látom, de a lényegen nem változtat, szinte ugyan akkor lesz és egy perc sem volt megkeresni!
2018. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet, en is probaltam rakeresni. Mivel én is csak a tavalyiakat talaltam. Ezertblett felteve a kerdesem:)
2018. aug. 26. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Van fent idei cikk is...
2018. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat ha ennyire ugyeswn megtalaltad a linket (amire sajnos en nem voltam kepes) akkor ne tartogasd magadban es kuldd el ide kedves utoslo
2018. aug. 26. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Google, második találat (mert az első az, amit belinkeltem a tavalyi)

[link]

Lentebb kell görgetni és ott van feketén fehéren, hogy Őszi Glamour napok és Joy napok 2018-ban.

2018. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon okos itt mindenki és csak beszólogatni tudtok, holott a mai napig nincs kiírva. Rendben, talán nem lehet még pontosan tudni és majd újságban lesz benne. De akkor mondjátok ezt és nem kell bunkóskodni a kérdezővel. Mert bizony a Google nekem sem adja ki. Milyen érdekes!
2018. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Facebookon kérdeztem meg tőlük a hétvégén. Azt írták, ok. 11-14 között lesz, az újság pedig mától kapható elvileg, de ahol én lakom (Siófok), még nem kapható.
2018. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!