Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretet vegyek Dr...

Milyen méretet vegyek Dr Martens bakancsból?

Figyelt kérdés

Nem volt még dolgom a márkával, viszont nagyon tettszenek a bakancsaik, és most lenne lehetőségem rendelni egész kedvező áron, viszont nem tudom felpróbálni.

Minden cipőm 43-44-es, de azért a 43-asok eléggé szorosak, olyan pont jók.

Mennyire "nagyok" itt a méretek? Érdemes lenne a nagyobbat venni?

(Egyébként a Pascal modelljükről lenne szó).



2018. aug. 27. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen jó áron is adják, online ne vegyél cipőt. A cipőt muszáj felpróbálni, mielőtt megveszed!
2018. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bakancsnál elég a 43-as.Én most vettem egy Martens félcipőt (1461es),de csak 39-esbe volt és 38-as a lábam.A másik Martensem is 39-es,de csak minimálisan nagy,ettől függetlenül kényelmes így is.
2018. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet jó lesz a 43-as, érdemes lenne felpróbálni.
2018. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 41-42-es lábam van és felpróbáláskor a 42 az nagyon nagy volt. A 41 meg pont jó.
2018. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egy dolog ami aggaszt a 43-assal kapcsolatban, hogy néztem a talposszt cm-ben és a 44-esnek csak 28cm ami egyenlő a Vans 43-asaval az meg már tényleg majdnem kicsi.

Mindegy szerintem inkább eljutok valahogy a Londonportba, még ha drágábban is kell aztán cipőt vennem.

Köszi mindenkinek.

2018. aug. 29. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Londonportban azt javasolták, hogy a pont jó méretet vegyem meg. Amíg be nem tört a bakancs, addig rossz is volt, de aztán nyúlt a bőr annyit, hogy jó azóta. A másodikat már az oldalukon rendeltem
2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vedd a nagyobbat es tegyel bele talpbetetet, komfortosabb is lesz.
2018. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!