Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani tartós Nike...

Tudnátok ajánlani tartós Nike vagy Adidas cipőt, mindennapi viseletre?

Figyelt kérdés
nem sportolni, csak suliba járni használnám

2018. aug. 27. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nike Air Force kollekcióból bármelyik cipő,Adidas Deerupt,Nike Air Max 270 vagy 97.Ezek mind kényelmesek,strapabíróak és árban is jók.
2018. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nike Air Max 90-es és 270-es széria, Air Force! Adidas Ultraboost, NMD ! Remélem segíthettem 😉😊😁
2018. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire tettszik neked, de a Nike Air Vortex rohadt kényelmes, és marha sokat bír. 2 éve van meg és nagyon sokat hordtam, megjárt nem egy fesztivált, pocsolyát, vihart mégis csak kisebb kopások vannak rajta, az is belül.

De ugyanúgy pl. A Stan Smith Adidasok is elég tartósak, vagy a klasszikus Air Maxok a Nike-tól.

2018. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nike air max Thea nagyon jó cipők és strapabírók is

Kinezetileg és kenyelmesegileg meg tudom ajánlani a 270est én most kaptam 1et és nagyon kényelmes

2018. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!