Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mehetek holnap...

Szerintetek mehetek holnap este harisnyában bulizni?

Figyelt kérdés
Szoknyat vennék fel, 16 17 fokot mondanak estére, ezért azt gondoltam fekete harisnyát viselnék.

2018. aug. 30. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meztelenül kéne menned, elég meleg lesz
2018. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne mehetnel?

Igen

2018. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is abban vagyok napközben, pedig nincs több 16 foknál. :D
2018. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Na, elmentél? Jó volt?
2018. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez nem is kérdés. Én még nyáron is veszek harisnyát, ha bulizni megyek. Egy az, h zárt cipőt nem veszek fel mezítláb, így kizárásos alapon harisnyával veszek fel magassarkút és topánkát, meg kb minden zárt cipőt. Az is qmellette szól, h sokkal szebb benne a láb mint nélküle. Na és persze akkor is nagyon jól szokott jönni, mikor buli után, hajnalba sétálunk haza, ami legalább fél óra séta és olyankor már elég hűvös van ahhoz, h nagyon jó h van rajtam harisnya, és nem meztelen lábakkal sétálok haza. Sok barátnőm jegyezte már meg, h nekem volt eszem, h harisnyát húztam, és most ők sem bánnák, ha lenne rajtuk. Egyszer felajánlottam, h valaki felveheti a tartalék harisnyát, de mivel 4-en voltak még így szolidaritásból senki nem vette fel...


Amúgy, szerintem csak az a kis negatívum a harisnyában bulizásnak, h legtöbbször tönkre megy buli végére. Legalábbis nálam ritka mikor a harisnyám épségben marad buli után. Legtöbbször a lábfejemen megy szét, kikopik a sok táncolás közben, beakad valamibe, volt olyan is, h rámesett valaki és úgy lyukadt ki. A legdurváb pedig az volt, mikor egyszer kiesett a parázs a cigimből végiggurult a combomon, végiglyuggatva a harisnyámat, mellesleg a combomat is megégette az olvadt műanyag. Vagy olyan is van, mikor a bulit kibírja ugyan, de mikor veszem le a cipőm akkor pattan el, és fut végig a szem. De olyan is van, h hülyülünk a csajsziikkal és azért megy szét. Pl egyszer az egyik csaj parodizált egy pasit aki egész este nyomult, és bemutatta rajtam, h hogy tapizta a srác a combját, rácsapott, aztán jól megmarkolászta. Igenám, csak ez olyan jól sikerült, h a körmei kilyukasztották a harisnyámat 3 helyen, 2 lépés után végigfutott teljes hosszában... Szóval velem ilyesmik szoktak történni, ha harisnyában bulizom, de végülis nem gáz, meft bele van kalkulálva. Amúgy mindig van nálam tartalék harisnya, arra az esetre, ha le kellene cserélni. Valamint többnyire olyan harisnyát húzok, ami alig látszik a lábon, így egy kisebb lyuk, vagy egy vékonyka szemfelfutás nem is látszik rajta, és pont ezért hanyagolom a fekete harisnyákat, mert azokon a legapróbb sérülés is elég feltűnő. Ennek ellenére én is harisnyában szoktam menni bulizni, mert sokkal jobbnak látom a lábaimat harisnyában, mint nélküle. Nem is értem azokat a lányokat akik nem vesznek fel harisnyát pedig sokaknak nem ártana rá. Nagyon ritka az olyan nő akinek olyan fullos lábai vannak, h harisnya nélkül is bátran lehet, mert olyan szép a bőre, mintha lenne rajta harisnya. Egyszer meg is kérdeztem egy csajszit, mert egyszerűen nem tudtam eldönteni, h magától ilyen szép a lába, vagy harisnyában van. Kiderült, h magától... Na, neki tényleg nem is kellett volna, de a legtöbb csajszi lábán gondolkodás nélkül elférne, mert harisnya nélkül sokkal bénább az összhatás pl csini cipő, csini ruha, csupasz, egyenetlen, ne adj isten borostás, vagy piros pötgyös esetleg visszeres láb elég béna hatást vált ki, és elrontja az összhatást. Amúgy meg szerintem az elegáns öltözék része a harisnya is, illik megadni a módját, és ha már a cipő és a ruha csini, akkor kell hozzá harisnya is. Mondjuk én amúgy is sokat hordom a munkám miatt, meg szeretem is őket. Viszont amikor suliba jártam és nem szerettem a harisnyát, akkor is mindig vettem fel iskolai ünnepségekre, még dög melegben is, mert számomra az ünneplő ruha megköveteli.... Persze nem vagyunk egyformák, sok csajszi ki nem állhatja, ha harisnyát kell húznia, de olyan ez, mint a mensi, hozzá tartozik a női léthez, és ha-tetszik ha nem, néha bizony fel kell venni egy harisnyát, mert a helyzet úgy kívánja. Én pl utálom a tangákat, de van olyan ruhám ami csak azzal jó, így hát kibírom azt a pár órácskát benne.

Sokan azt hangoztatják, h gáz a harisnya pl buliban, közösségben stb. És sokan el is hiszik ezt, mert felteszik kérdésnek. Valaki valamikor kitalálta ezt a hülyeséget, és azok akik utálják a harisnyát továbbvitték a fonalat, és sok helyen terjesztették. És mivel a fiatalok különösen érzékenyek arra, h mi ciki és mi nem, így egyre többen vannak harisnya nélkül, és nem csak buliban, de jeles alkalmakkor is mellőzik... És csak nálunk van ez így, jártam az összes környező országban, és ott nagyon sok nőt lehet harisnyában látni, az egész fiataltól a legidősebbekig. Vagy ott vannak az olaszok, franciák, ott is hatalmas kultusza van... Szóval egyáltalán semmi ciki nincs benne, ha meg valaki nem szereti hkrdani, akkor legalább ne terjesszen hülyeségeket másoknak akiknek semmi bajuk nem lenne vele, ha nem azt hallja lépten nyomon, h csak a bénák húznak harisnyát.

Bocsi, picit elmanyarodtam a kérdéstől, csak azt szeretném, h ilyen kérdés fel se merüljön sok emberben, h mehet e harisnyában. Persze, h mehet, ha szereti, vagy úgy látja jónak. Ha meg valaki ezért beszól, az valószínűleg csaj lesz, és az irígység beszél belőle... Vagy valami ilyesmi. Mert egy egyszerű harisnya sok nőnek kötelező, de azt leszámítva is hordják olykor olykor, így az emberek többsége nem foglalkozik vele, h van e rajtad. A pasik közül elég sokan még külön izgatónak is találja egy csini női lábon, így ők biztos nem fogják szóvá tenni. A csajok többsége is használja, még ha nem is jókedvéből, hanem csak muszájból, de akkor is hordja, így ők sem nagyon fogják szóvá tenni. Maradnak azok akik valamiért dühösek a világra, a környezetükre és magukra, ezért abban lelik örömüket, h másra vetítik ki a frusztrációjukat, ezért hajlamosak beszólni, h "de ciki már". De szerintem ez csak az irígységből fakad, mert látja ő is, h sokkal szebb harisnyában a láb, az övé meg olyan amilyen, és ezzel próbál kompenzálni picit, h lehúzza a másikat. Az ilyennel meg nem kell törődni, még akkor sem, ha népszerűbbnek, határozottnak, tűnő csajszi mondja, mert nem attól lesz népszerű (ezt úgy értem, h pasik körében keresett) nem húz harisnyát, hanem mert sokmindenre kapható... Ha pasi lennék, egyszer tutira összeszednék egy ilyen csajszit, aki inkább reszket csupasz lábakkal, mert gáz harisnyát húzni... És ha összeszedtem,, akkor azt próbálnám ki, h mi kell ahhoz, h rávegyem, h vegyen fel egy harisnyát... Meddig kell ahhoz elmenni, h bevállalja...


Na mostmár tényleg abba hagyom. Csak mégegysher kihangsúlyozom, h: Lányok, nem ciki harisnyát húzni, nyugodtan lehet benne bulizni, vagy bárhova menni!! Használjátok bátran, nincs miért szégyenkezni miatta!


Bocsi a regényért!

30/n

2018. szept. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krisztamnk ***** válasza:
100%
5-ős kicsit beszédes alkat lehetsz :-))))
2018. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!