Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb márka ezek közül?

Melyik a jobb márka ezek közül?

Figyelt kérdés
Őszre és télre akarok venni magamnak kötött Pulóvereket és skinny (szűk) farmert, olyan helyről, ahol nincsenek elszállva az árak, azaz egy farmer nem kerül 25-30 ezerbe és egy pulóver sem 15-20 ezerbe. Szóba jön a Thomas Jeans, Saxoo-London, S.Oliver, Tom Tailor, Dorko, Balance, H&M, Springfield és Devergo, New Yorker, mivel ezek az üzletek vannak a közelben. Hol vannak a legjobb ár/érték arányú cuccok ezek közül?

2018. aug. 31. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk a Saxooban pont 15ezerbe kerülnek pl a kötött pulcsik mint ahogy az S.Oliver sem olcsó márka.Na meg ezeket a márkákat nem lehet összehasonlítani egy New Yorkerrel.Ha nem szeretnél “drága”ruhákat venni akkor H&M Devergo és NY maradtak..
2018. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

H&M, normális ruhák vannak, normális áron

a New Yorker nekem kicsit gagyi

S.Oliver, Tom Tailor, Saxoo London, Devergo biztosan nem a te márkád, ha nem akarsz sokat költeni

Balance a kettő között van

Thomas Jeans, nem ismerem

2018. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira pedig nem drága a Tom Tsilor és az S.Oliver. Honlapjukon 15 ezer alatt van sok kötött pulcsi. A Thomas Jeans egy nem annyira ismert, de minőségi magyar márka. Én is onnan ismerem, hogy egyszer 12 ezerert vettem egy szűk szárú farmert és utána olvastam, hogy mi az a márkanév a hátulján. Azóta vettem ott egy pólót és egy pulóvert. Több plázában van üzletük. Csodálom, hogy nem annyira ismert, pedig a Devergonal jobb minőségű sok cuccuk. Szerintem veszek még onnan egy két dsrabot, csak nem tudtam mi van még, amelyik jó ezen kívül. A többivel nincs sok tapasztalatom. Annyit tudok még, hogy van két Devergo polom, de eléggé gyűrődnek, nem tudom a pulóverek milyenek.
2018. aug. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!