Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hülyén áll a...

Szerintetek hülyén áll a fekete ing + fehér nadrág férfiakon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szerintetek milyen felsővel lehet fehér nadrágot hordani?

2018. szept. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfin eleve hülyén néz ki egy fehér nadrág.
2018. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így szeptemberben már felejtős, nyárra lett volna jó.
2018. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szexi a "fodított" fekete-fehér kombó!

Bár egyet értek #2-vel, hogy a fehér nadrág főleg nyárra jó

2018. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Fekete inget csak akkor vegyél fel ha temetésre mész, minden más helyzetben hülyén néz ki. A fehér nadrág szerintem teljesen jó fiúkon, én nyáron, meg télen szoktam hordani nagyrészt. Ing helyett vegyél fel egy fekete galléros pólót, vagy egy simát. Ezerszer jobban fog kinézni mint egy inggel
2018. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem törölve, a kérdésre válaszoltam: már a fehér gatya is hülyén áll. Még mindig nem vagyunk pékek.
2018. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahova klasszikus elegancia illik ott nevetséges, de egy nyári partira simán jó. Fehér nadrághoz fehér legyen a cipő, zokni is. Mehet hozzá fekete rövidujju póló, vagy hosszúujju ing feltürve. De kell önbizalom a viseléséhez. Egy kültéri porosabb helyre sem jó.
2018. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!