Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted kik a legjobban...

Szerinted kik a legjobban öltözött magyar lányok Instagramon?

Figyelt kérdés

Kiknek van a legjobb stílusa, legszebb képei Instagramon?

Csak magyarokat írjatok légyszi!



2018. szept. 2. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Hát én olyat még nem láttam.

A külföldiek között vannak kifinomult stílusúak.

2018. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Akkor nem jó helyen nézed. Ne mondd már, hogy magyarok között nincs egy jól öltözött, igényes feed-del rendelkező lány.


Kérem csak az szóljon hozzá, aki érdemben tud válaszolni. A savanyú, rosszindulatú emberek ne pocsékolják itt az idejüket, ha lehet! Köszönöm!

2018. szept. 2. 20:10
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem Kárpáti Rebeka, Iszak Eszti, és Sydney van den Bosch.
2018. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

Úristen! Ez egy kérdés? :O Hová fog még süllyedni ez a világ.


És mi van azokkal, akik nincsenek fent Instán? Ők már nem is számítanak?


Szakadjatok már le a r..bnc, anyagias, magamutogatós világról.

2018. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
Hú, de beteg vagy! Kicsi az esélyed a gyógyulásra!!
2018. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

Vannak igényes képekkel rendelkező, jól öltözött magyar lányok intsán, például akiket az előző válaszoló is írt, de jó stílusa egyikőjüknek sincs, mind a divatot majmolják, és olyan mintha csak bábuk lennének, az egész feedjük egy szponzortenger, és rettenetesen mű.

Egy saját gondolatokkal rendelkező, igazán stílusos/egyedi, az igényes mellett kreatív feeddel rendelkező magyar instalányt mutasson valaki. Kíváncsian várom.

2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
*#3-as válaszoló írt
2018. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

@hedinke

@priszci

őket nagyon szeretem, kifinomult stílusuk van.

2018. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
4-es, akik nincsenek fent instán, nyilván nem lehet megnézni a kepeiket. Most a kérdés kifejezetten a képekről szól! Fáj? Hová süllyed ez a világ, hogy olyan dologgal foglalkoznak emberek, amihez érdemben nem kívánnak, vagy nem tudnak hozzászólni? Szerintem ez a nagy probléma! Ha magaddal foglalkoznál ahelyett, hogy egy olyan dologhoz kommentelsz, ami szerinted hülyeség, akkor hidd el boldogabb lennél! Ne pazarold a drága idődet, lépd át ezt a kérdést, és foglalkozz helyette olyan dologgal, ami örömet okoz neked. Kérlek! 🙏🏻
2018. szept. 2. 22:40
 10/31 A kérdező kommentje:

6-os, én is ezt várom! Ezért tettem fel a kérdést! Vannak egyébként bőven, csak kiváncsi vagyok mások véleményére, és arra, hogy kiket írnak. Hátha én is rátalálok olyanokra, akiket érdemes követni. Kiváncsi vagyok, hogy az Instagram világában kik a meghatározóak magyarok közül jelenleg!

És köszönöm azoknak, akik a kérdésre érdemben válaszolnak, nem csak kiélik itt az unalmas életük unalmas perceit.

2018. szept. 2. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!