Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek grafikusként...

Miben menjek grafikusként próbamunkára?

Figyelt kérdés

Nem rég végeztem a sulival, de voltam gyakorlaton több helyen is. Szabadúszóként is aktív voltam, most egy cég értdeklődött irántam.

Lehet, hogy gyerekes, de nem tudom, mit kellene felvennem első napon. Interjú, mint olyan nem lesz, emailben azt beszéltük meg, hogy bemegyek, kapok feladatot, megismerkedek a légkörrel, aztán beszélünk.

Korábban is dolgoztam ilyen környezetben, de volt, ahol "rendes" irodai cuccban voltak, sötét farmer/csinosabb alsó, blúz/ing, blézer, más helyeken viszont semmi dresscode, de még kijelölt munkahely sem volt, ott ült és dolgozott az ember, ahol kényelmes volt neki.

Inkább legyek csinosabb, vagy lezserebb az első napon? Alapvetően egy arany középúton mozgok.

Amire gondoltam:

ez a nadrág

[link]

[link]

egy szolidabb virágmintás, nőies blúzzal (hosszú ujjú, nem kivágott), tiszta, fehér sneakerrel és egy fekete bőr shopper táskával. A hajamat mindig felkötöm, kicsi, arany karika fülbevalók, minimális "no-makeup-makeup" és rövid, nude körmök.


21L



2018. szept. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolyan ez egy probléma? Abban mész, amiben jól érzed magad! Nem a ruhád fogja érdekelni őket! Ez nem állásinterjú protokolláris elvárásokkal.
2018. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem rövidnadrágban és egyszál topban állítasz oda (ezzel eleve leírnád magad), akkor úgyis az fogja eldönteni a dolgot, hogy meg tudtad-e oldani a feladatot, és ha igen, milyen szinten, volt-e nálad jobb, frappánsabb, ügyesebb, gyorsabb, talpraesettebb, stb. stb. stb. jelentkező, vagy van-e protekciós.
2018. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a protekciós:D De köszönöm szépen, felvettek.
2018. szept. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!