Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretet vegyek ebből a...

Milyen méretet vegyek ebből a dzsekiből?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből a dzsekiből szeretnék venni egyet, de nem tudom, milyen méret legyen. Úgy tudom, hogy az ázsiai méretekből 1-2 számmal nagyobbat kell venni, mert azok kisebbek. Ez rendben is lenne.


Van egy M-es méretű H&M-es bomberdzsekim, amit leméregettem, és ugyanazokat a számokat kaptam, mint az ebayes M-esnél. Vastagságra meg lóg rajtam, mint minden, mert nagyon vékony vagyok, de viszont magas, és ez gondot szokott okozni, leginkább az ujjhossznál, és a dzseki hosszánál. Egyedül maga a dzseki hossza mutatott egy nagyobb eltérést, de lehet én mértem rosszul, nem tudom, hogy a nyakától vagy a vállától lefelé annyi az annyi, mert a váll lentebb van. Mindegy, ez fura.


A lényeg, hogy mindenképpen nagyobbat fogok venni, mint M-es, mert alá is szeretnék majd öltözni, másrészt meg félek, hogy kicsi lesz a M-es.


A kérdés lényege végülis annyi, hogy elég lesz a L-es? XL-est már azért nem mernék venni, mert úgy lógna, hogy csak na.



2018. szept. 3. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En azt vennem ami a meret tablazat szerint jo.
2018. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor az M-es papíron jó kell, hogy legyen, de alá öltözés miatt az L-est meg merném rendelni, pláne ha az L-es akkora lesz kibontás után, mint a H&M-es M-es, vagy még kisebb. Nem lehet rajtuk kiigazodni.


Így?

2018. szept. 3. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, en nem H&Mhez viszonyitanam hanem a sajat mereteimhez. Ilyenkor erdemes tobb ruhadat is lemerni es magadat is
2018. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a dzseki, amit lemértem, függetlenül attól, hogy H&M-es, pont jó rám, ezért alá már nem tudok felvenni egy pulóvert se, inkább pólón hordom kicipzározva, amire amúgy is való, de pulóvert szeretnék alá venni.


Na, és ez a méret egyezik a kínai M-essel is, így akkor el van döntve, hogy M-est rendelek, de mégse, mert félek, hogy a kínai méret mégis kisebb.

2018. szept. 4. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A “kinai” meret miatt pont ott van a merettablazat az ebayen, hogy tudd mekkora kell mert elteresek vannak.
2018. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem a megadott mérettáblázat alapján rendelj és ne egy számmal nagyobbat, mert végülis ahogy írtad , neked mindegyik bő, csak ujja fontos, h jó legyen. nah ha most nagyobbat veszel , akkor lógni fog rajtad és elég gázul fog kinézni, főleg ha csak egy poló felé veszed fel. ha pulóverra húzod, akkor meg téll csak az a lényeg, h ujja jó legyen, mert pulóver pont felfogja azt a kis kabátbőséget, ami vékonyságod miatt van és akkor pont jól fog állni.
2018. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megmérem még egyszer pontosan, és akkor választok, valószínű M-est.
2018. szept. 4. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam előfordul, hogy kettő van valamiből. Veszek egyet, majd kiderül, hogy nyárra vagy télre lesz jó, aztán ha nagyon beválik, megszeretem, akkor megveszem a kisebbet / nagyobbat is. A téli mínuszokban olykor három pulóver is kellhet alá...
2018. szept. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!