Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt hiszi az instagram, hogy...

Azt hiszi az instagram, hogy lány vagyok?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, de ha pl megnyitom a sok kepes reszt es azon belul a stilust csak lanyos dolgok nyilnak meg, van olyan akiknel ezen belul fius dolgok jelennek meg, marmint a stilus reszen. Es a "neked" reszlegen is eleg sok csajos dolog van, van egy csomo felesleges szenny nehany autos cucc es nehany csajos cucc korom smink meg ilyenek(innen neha szoktam szivezni de meg igy is eleg sok van) es ilyen szorme kabatos dolgok de az nem baj mert nagyon szeretem a szorme dolgokat.


Szoval azt hiszi az insta h csaj vagyok? Vagy masoknal is szokott ilyen lenni?



2018. szept. 3. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Azt dobja ki nagyjareszt, amit az ismeroseid kedvelnek. Qva sokat kellett hozza instaznom, hogy valoban olyanokat dobjon ki, ami engem erdekel es nem azokat, akikkel viszont kovetjuk egymast.
2018. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Instagram-om nincs, de ha a face-en megnyitom a kezdőlapot, akkor 2-3 dolog jelenik meg, és hogy vegyek fel ismerősöket, mert leszärom hogy ki mit csinál, és nem követek senkit! A barátnőmnek pedig nem lehet elérni a végét! De te 5 évtizeddel fiatalabb vagy mint én! :-)

F/60

2018. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!