Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar ha egy lány fiú...

ThisIsNotHuman kérdése:

Titeket zavar ha egy lány fiú ruhákban jár mindenhova?

Figyelt kérdés

Fiú gatyákat pulcsikat és pólókat hordok minnél lógósabb és nagyobb a gatya/pulcsi annál jobban szeretem

Legtöbbször newyorkerben szoktuk a ruháimat megvenni



2018. szept. 3. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem zavar. Mindenki hordja amiben jól érzi magát. Gondolom még kis fiatalka vagy. Majd változni fog. Kicsit azért előnytelen lehet mert nem látszik benne az alakod.
2018. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar semmi, lány fiú ruhában, fiú lány ruhában...hisz nem az én dolgom. Mindenki azt hord, amit akar.
2018. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem az én dolgom. Mindenki hordja amiben jól érzi magát. De én személy szerint nem ismerkednék ennyire fiús lánnyal. Mármint komolyabb szándékkal. Haverság esetében teljesen mindegy.
2018. szept. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%

Elég röhejes tud lenni legfeljebb megmosolyognálak , de ilyen nővel biztos nem kezdenék.


Messziről látszik hogy nem a neméhez illő ruhákban van az ilyen nő.

2018. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Én meg láncos gatyában meg mindenféle edgy goth felsőben járok, szerintem mindenki hordja azt ami neki jól esik, nekem pl nem tetszenek az ilyen ruhák de biztos kényelmes.
2018. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
95%
Miért lenne gond? Csak a nagyképű emberek hiszik azt ,hogy joguk van más emberek ilyen magán jellegű dolgaiba beleszólni. :D Ha te önmagad vagy azokban a ruhákban akkor király.. :)
2018. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm szépen a válaszokat^^ megnyugodtam mert kezdtem úgy érzeni hogy mióta így öltözködöm furcsán bánnak velem, vagy hogyan fogalmazzak ^^"
2018. szept. 4. 23:52
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Még csodálkozol is rajta? Na vajon miért..
2018. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, de nem jönnék össze vele, meg haverjaimnak se jönnek be a fiús lányok. már csak az kellene, h. csajommal egyforma ruhában mászkáljak...
2018. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

9!

Ez nagyon jó mondat volt, az utolsó!

Szakadtam rajta...😂

2018. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!