Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Lányok, ti mennyire szeretitek a fehérneműket?

Figyelt kérdés

Milyen szempontok alapján választotok?

-cuki

-csábító

-dögös



2018. szept. 4. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom

Változó de általában olyat választok ami dögös

2018. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb inkább cuki, de van csábító és dögös is
2018. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsosorban kenyelmes legyen meg valamelyik a 3 kozul. Randira nyilvan a dogoset, csabitot fogom felvenni, de a cukit is szeretem, csak azt megtartom magamnak 😃
2018. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Cuki? Dögös? Ugyan, kényelmes :'D
2018. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta lett egy kis hasam már nem vásárolok annyit de igazából a fehérneműim 3 csoportra oszthatóak.

Cuki nyuszis/cicás/pandás/mosómacis a new yorkerből (komolyan olyan betegen cuki bugyikat árulnak, ők az új dílerem)

Szexi csipkés, főleg brazil bordó, fekete vagy sötétszürke fekete csipkével.

Főleg Sloggy márkájú hipster vagy sztenderd bugyi, minden minta nélkü, havira vagy ha épp kényelmes bugyit akarok felvenni de nincs kedvem az egyik cukit hordani.

2018. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kényelmes legyen. Szexizősből is van pár csipkés darab, de a páromnak elég semleges, hogy mi van rajtam szex közben (úgy is lekerül), nekem meg nem ad annyival több önbizalmat.
2018. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
89%
Funkcionális darabokat veszek, ami kényelmes, nem csicsás, nincs rajta szúrós csipke vagy kidudorodó minta. Egyszerű fekete short fazonú bugyit hordok és egyszerű fekete melltartókat, utóbbiaknak a pántját veszem figyelembe hogy mi alól hogy (nem) látszódik ki.
2018. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

a legfontosabb (és az utána következő összes) szempont: a kényelem.


csakis pamut mamabugyikat hordok, a tanga nálam fellépőruha.

2018. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány csipkésem, ha a helyzet úgy kívánja, de többnyire úgy vagyok vele, hogy ha valaki szexinek találja, az úgyis az alakom miatt:D

Szóval 99% biopamut tangák, fekete és tesztszínűek, hozzá való merevítő nélküli melltartóval. Menstruálós bugyinak meg kevésbé szép sima pamut bugyik ugyan ilyen színekben.

20L

2018. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Ruhaiparban dolgozok, fehérneműket varrok. Halálosan unom már a bugyogókat :D A legjobban a csipkés darabokat szeretem, francia fazon, csak csipke az egész. Szexi, de mégsem mutat sokat.
2018. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!