Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetem évnyitóra elég egy...

Egyetem évnyitóra elég egy hosszú ujjú fehér ing + öltönynadrág?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen kell öltöny + nyakkendő?

2018. szept. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Elég, de az egyetemi évnyitó inkább a tanároknak van, a diákoknak nem kötelező és nem is szokás elmenni.
2018. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsős leszek, elvileg kötelező. (Debreceni Egyetem)
2018. szept. 7. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
"Kötelező". És szerinted ki a franc fogja nézni hogy ki van ott meg ki nincs? Én azt sem tudom hogy ahova én járok ott mikor meg hol szokott lenni az évnyitó.
2018. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gólyaként se megy senki...:D de te tudod, ha ennyire el akarsz menni menj
2018. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Simán elég. Úgyis csak ülni kell. Elsőben elmentem kíváncsiságból de tényleg nem kötelező.
2018. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bőven elég. Idén hol lesz? Főnix?


Minket is zaklattak, hogy muszáj menni és lesz névsor meg a fene tudja, nem volt. Sokan elmentek a látszatja megvolt az a párszáz ember hiány meg a kutyát nem érdekelte.

2018. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én cipőt is vennék.
2018. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért vannak egyesek ennyire az évnyitó ellen. Elsősként nekünk is "kötelező" volt a megjelenés és esküt tettünk, egy kézfogással az egyetem hallgatójává fogadott minket a dékán úr. Persze, otthon is maradhattam volna és a kutya sem vette volna észre, hogy ott vagyok, de engem érdekelt. Egy tök jó emlékezetes élmény volt, nagyon szép volt és nekem tetszett. Gólyaként különösen örültem neki, mert éppen csak belecsöppentem az egyetemi életbe, de így még inkább egyetemi hallgatónak érezhettem magam.


Nálunk nem engedték be a fiúkat öltöny és nyakkendő nélkül, de máshol lehetséges, hogy lazábbak.

2018. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!