Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknak egyetemi tanévnyitór...

Lányoknak egyetemi tanévnyitóra mit kell felvenni?

Figyelt kérdés
Az megfelelő ha egy pasztell egyberuhát veszek fel hozzá illő magas sarkúval vagy legyen inkább fekete szoknya fehér blúzzal és blézerrel?

2018. szept. 7. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Főleg hitelt.
2018. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.
2018. szept. 7. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegáns legyél. Én egyszer voltam egy egyetemi évnyitón,és mindenki ünneplőben volt.
2018. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam egyik nap. 95% fekete szoknya/nadrág és fehér blúz, blézer kombóban volt, én is. Egy-két ember volt egyberuhában, de ők is inkább sötétebb színekben pl. sötétkék, fekete. Mondjuk nálunk külön kiemelték, hogy sötét alkalmi öltözetben kell megjelenni, de ha nálatok csak annyi az elvárás, hogy elegánsan legyetek felöltözve, akkor ez is jó lehet.
2018. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam tavaly színes blúz, sötét szoknya blézer volt, sokakon pedig póló.

Szerintem jó a pasztell ruci, esetleg egy sötét sál/blézerrel

2018. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felöltöztem elegánsan. Többnyire szoknya, blúz, esetleg egyberuha, magassarkú, és persze harisnya.
2018. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!