Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki használt már Avon alakform...

Aki használt már Avon alakformálós bodyt, tudna véleményt mondani? Megéri?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Avonnak gagyi cuccai vannak, semmiképp se ajánlom. (Mondom ezt úgy, hogy anyósom tanácsadó és mindig kellett rendelnem ezt-azt.)
2018. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is használok avonos dolgokat, és majdnem mindennel elégedett vagyok, csak az ilyen ruházati dolgaikat nem próbáltam, mert drágák.
2018. szept. 8. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ogaza van az elsőnek
2018. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem csinálja a dolgát, csak rendszeresen kell használni és ugyanúgy mint minden hasonló terméknél, nem a fotelban ülve várni az eredményt. Mozgásra, vérkeringés-pezsdítésre szükség van. Ami pedig az Avon-os gagyi cuccokat illeti, szerintem az ár-minőség arány megvan. Nem túl drága termékek, és az árhoz képest igenis minőségese. Nem lehet azt várni hogy valami árban is olcsó is legyen meg varázspálca is. Sokan pillanatnyi eredményeket várnak krémtől, pakolásoktól. Az igy nem működik, csak rendszeres használat, helyes táplálkozás és mozgás.
2018. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyenge és kevésbé formál, amúgy csinos.

Ha mindenképp formásan akarod a tested alkalmi ruhával akkor csakis szorító body-t vegyél fel. Az tényleg nagyon jó.

2018. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szorító body az formál ezek nem. Viszont azokat tudni is kell hordani.
2022. okt. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!